Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 26 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hogene k tomu stažení. Možná blbá otázka, ale je jen jeden zdroj resp stahujete to oba ze stejného? A co jde o ten Eset. Jediná možnost je vypnou všechny štíty ještě před samotným stahováním a v jeho průběhu. Jen povolení při stahovaní není 100% a následně dát celej obsah do vyjímek. Až pak zase všechno v Esetu zapnout.

Dle mého je to  "false positive", chybné určení od Esetu a i přes to že ti to dříve nedělal. Stačila nějaká změna v update Esetu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sťahujeme to obidvaja z subsim.com

no a ten eset som vyriešil tak, že som klikol na to hlasenie o infiltracii pravým tlačítkom a tam sa objavila položka obnoviť a dať do výnimiek, potom som si pozrrňel výnimky a už je to tam takže by to malo byť v poriadku


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salut
 Tak Ti Hogy přeji, aby jsi to měl v pořádku. Já jsem dnes ráno pokračoval v hlídce a bez nejmenších abnormalit.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, takže aj po novej inštalácii a prekopaní modov mi hra opäť padla a resetla PC. Nerozumiem len tomuto:

doteraz keď som inštaloval TWoS verziu 2.0.0 tak sa mi hlavný mod vždy zobrazoval v jsgme a tam sa aktivoval ako prvý a až po ňom sa môhli aktivovať ďalšie mody
Pri tejto  verzii 2.2.3. full, mi to pripadá, ako keby sa hlavný mod natvrdo inštaloval a potom cez jsgme ďalších 20 modov.



takže sa pekne vrátim k v 2.0.0 - zabil som kopu času a nervov, ale budiž aspoň som sa niečo naučil Mad  Mad

 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Víš v čem je problém? V tom, že tam máš hromadu modů co se navzájem přebíjejí Very Happy Takže proto Ti hra vždy spadne Smile Odstran mody a zkus hru.

Já tam mám ten s tím masem (food) a UI_cmd Radio reports a nic víc. Ty tam máš třeba dva mody, které řeší poškození a výbuchy lodě. Dále tam máš auto target a ten radio reports mody a hned na to tam máš mod, který to řeší v jednom. A ten mod na test kampaně se dává nato, aby jsi začal určitou kampan a ta začíná těsně před datumovým koncem kampaně a zkouší se jestli zafunguje auto přenos do následující kampaně. Ten při normální hře vůbec neměj aktivní. Prostě engin v to má maglajz a kope jak svin no. Smile
A ano hlavní mod se instaluje do hry už sám. Ty přidáváš jen doplnkové mody Smile Ale s citem Very Happy



Naposledy upravil Muckenberg dne 26. 03. 2018, 20:23, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek ...úvaha k SH5 
Ahoj kapitani!!!
Sám nejsem zručný znalec PC, hlavně v různých úpravách modů aj., s PC bojuji jak umím, případně někdo poradí. Jsem přesvědčen, že v tomto nejsem sám a tak dávám v potaz jeden návrh. Zda by bylo možné, jedním šikovným kapitánem, dobrovolně a za úplatu, vytvořit data disk, který by na základní hru nainstaloval to nejlepší a funkční mody. Toto by se mne osobně docela líbilo, vložím placku do mechaniky a vyberu-zdokonalím SH5 k obrazu svému. Toto dávám v úvahu a pokecu, vím, že to je práce pro šikulu a i časově náročná.   Crying or Very sad  Kapitan


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
elksare, napad dobrej, ale vzhledem k aktualizacim (mody se stale vyvijeji), je to trochu blby v tom, ze udelas "placku" a za tyden to muze byt jinak.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Elksare
 Jak řekl Myšák, mody se neustále vyvíjejí. Tedy pokud si budeme povídat o TWoS. A za sebe mohu mluvit, že instalace megamodu je opravdu jednoduchou záležitostí a pokud chceš mít to nejlepší z SH5 tak to bude TWoS.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Cz 
Zdar borci,
skutočne vymakany mod. Prešiel som z sh4 na sh5 a vravim si nieje to ono, skúsim prvý mod a wuala. Takmer dokonala stimulácia..

Prečo ale píšem je, že som tu niekolko krat zachytil "cestina/preklad" tohto modu. Mozem sa opytat v akom je stave?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
Promin, že odpovídám tak pozdě, ale bohužel jsem si nevšiml Tvého příspěvku.
Co se týče překladu TWoS tak něco, alespon základní ovládání, je přeloženo. Jenže. Bohužel nebo naštěstí je to stále živý megamod a stále se na něm pracuje. Zrovna nedávno vyšla aktualizace 2.0.9 a v té se upravovali ty soubory co byli přeloženy.
Pokud Ti něco nebude ve hře jasné tak se v klidu zeptej a doufám, že se zde dozvíš co budeš pro hraní potřebovat.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasné a dík.

Hneď mám prvú otázku:
Manuálna navigacia je len vo forme, že mi navigator hlási pozíciu ponorky a ja určujem kurz a rýchlosť? To je všetko? Nejak som to dokázal ovládať podľa videa na yt ale stále mi to príde akoby tam niečo čo som neobjavil chýbalo. S takou navigaciou som ešte nehral, kapitán v reále niesom a len hádam. Prípadné rady, typy k tomuto? Danke schon

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
tak to jsi se zrovna trefil Very Happy Musím se přiznat, že s reálnou navigací moc zkušeností nemám. Ale určitě Ti něco uniká, protože se v reál navigaci používá sextant myslím. jde o to, že pokud Ti v boji zabijí navigátora tak si polohu musíš určit sám a k tomu je potřeba ten sextant.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Áno to je mi známe, čítam prave das boot  Cool  niekde som tam našiel aj mapky hviezd ale netuším čo a ako. Hold keby sa stratím kurz východ a uvidíme ako to dopadne. Stojí to zato, vtedy si treba 3x premyslieť ten útok aby nebola cesta zbytočná.

K reakciám ui na mňa mam otázku: nikdy som nemal problem a s periskopom som v pohode stalkoval aj útočil. Teraz celkom skoro ma lode objavia a par krat dokonca zahajili palbu. Napr. Už pri gdansku kde radar ani nič neexistuje. Ja idem 1 uzol, periskop hore a neviem ako a hned ma uvidia  Evil or Very Mad  v podstate som prvu misiu hral niekoľko krát a ani raz ju neprešiel bez toho aby ma uvideli a poškodili. Rady a typy ako byť čo  v najlepšej pozícii na utok a pri tom mimo ohrozenia? Inak je to super, presne ako v realite opisanej v knižke, škoda že extrémne ťažké, aspoň pre realsim nováčikov.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Nedokážu odhadnout jestli UI je alespon podobné realitě, ale jejich detekční schopnosti jsou někdy obdivuhodné. A musíš počítat s tím, že pokud tě nepřítel objeví tak po tobě zahájí palbu a přivolá další jednotky v dosahu. A bacha některé lodě mají opravdu obdivuhodné obsluhy děl Very Happy
Holt musíš dát pozor na to jak dlouho necháš vysunutý periskop. Chce to opravdu jen na chvíli, aby jsi skontroloval pohyb na hladině a nebo vypustil torpédo. Rada pro útok? Těžko radit, každá situace je jiná, ale nejlepší je na válečnou lod zautočit tak kolem 500-600 metrů co nejblíže úhlu 90 stupnů a s elektrickým torpédem s magnetickou roznětkou. Ale ty jsou na začátku války docela nespolehlivé. Když už použiješ klasické torpédo tak nastav co největší rychlost. Pokud si vzpomínám tak klasické DD je v této inkriminované situaci druhé, to první je minonoska a nemá hlubinné nálože. Smile Ale to si radši ověř.
A neboj pokud je nevyřídíš ty tak je zniší Sleschwig Holstein s doprovodem nebo Luftwaffe.
Ještě k tomu nastavení obtížnosti. TWoS Ti umožnuje mnoho nastavení obtížností, můžeš si třeba na mapkách nastavit ty ukazatele viditelnosti, asdicu a hluku.





_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrknem na tie nastavenia, zatiaľ som sa k ním nedostal vlastne. To ako vážne sa silent hunter tvári ako reálna vojna? Myslel som že to len zrealizuje plavbu hliadky a to čo priamo vplyva na moju hru. Ak tam su aj takéto veci hmm.. a čo napr. Deň D? Reálne pôjde konvoj za konvojom s amikmi(pechotou) do británie? Pripadne následna cesta cez la Manche a jeho blokáda? Skratka, že sa ta hra mení presne podľa historických udalostí? Zachytil som tu len že občas pride správa z velinu o tej a tej ponorke a podobne textové omáčky aby to dotvorilo atmosferu. V prvej misii som nasiel Kriegsmarine v danej oblasti a raz aj došlo na stret s polskom ale považoval som to za nahodne stretnutie vygenerovane modom.

Btw: ako rozlíšiť vojenske priateľske plavidlo od nepriateľskeho? Malo čo ma narodne farby či niečo na identifikaciu a typy lodi dobre nepoznám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 26 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.