Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 26 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hogene k tomu stažení. Možná blbá otázka, ale je jen jeden zdroj resp stahujete to oba ze stejného? A co jde o ten Eset. Jediná možnost je vypnou všechny štíty ještě před samotným stahováním a v jeho průběhu. Jen povolení při stahovaní není 100% a následně dát celej obsah do vyjímek. Až pak zase všechno v Esetu zapnout.

Dle mého je to  "false positive", chybné určení od Esetu a i přes to že ti to dříve nedělal. Stačila nějaká změna v update Esetu.

"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."

Citovat
Příspěvek  
Sťahujeme to obidvaja z subsim.com

no a ten eset som vyriešil tak, že som klikol na to hlasenie o infiltracii pravým tlačítkom a tam sa objavila položka obnoviť a dať do výnimiek, potom som si pozrrňel výnimky a už je to tam takže by to malo byť v poriadku

Citovat
Příspěvek  
Salut
 Tak Ti Hogy přeji, aby jsi to měl v pořádku. Já jsem dnes ráno pokračoval v hlídce a bez nejmenších abnormalit.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no, takže aj po novej inštalácii a prekopaní modov mi hra opäť padla a resetla PC. Nerozumiem len tomuto:

doteraz keď som inštaloval TWoS verziu 2.0.0 tak sa mi hlavný mod vždy zobrazoval v jsgme a tam sa aktivoval ako prvý a až po ňom sa môhli aktivovať ďalšie mody
Pri tejto  verzii 2.2.3. full, mi to pripadá, ako keby sa hlavný mod natvrdo inštaloval a potom cez jsgme ďalších 20 modov.

takže sa pekne vrátim k v 2.0.0 - zabil som kopu času a nervov, ale budiž aspoň som sa niečo naučil Mad  Mad

cool

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Víš v čem je problém? V tom, že tam máš hromadu modů co se navzájem přebíjejí Very Happy Takže proto Ti hra vždy spadne Smile Odstran mody a zkus hru.

Já tam mám ten s tím masem (food) a UI_cmd Radio reports a nic víc. Ty tam máš třeba dva mody, které řeší poškození a výbuchy lodě. Dále tam máš auto target a ten radio reports mody a hned na to tam máš mod, který to řeší v jednom. A ten mod na test kampaně se dává nato, aby jsi začal určitou kampan a ta začíná těsně před datumovým koncem kampaně a zkouší se jestli zafunguje auto přenos do následující kampaně. Ten při normální hře vůbec neměj aktivní. Prostě engin v to má maglajz a kope jak svin no. Smile
A ano hlavní mod se instaluje do hry už sám. Ty přidáváš jen doplnkové mody Smile Ale s citem Very Happy

Naposledy upravil Muckenberg dne 26. 03. 2018, 20:23, celkově upraveno 3 krát.

Citovat
Příspěvek ...úvaha k SH5 
Ahoj kapitani!!!
Sám nejsem zručný znalec PC, hlavně v různých úpravách modů aj., s PC bojuji jak umím, případně někdo poradí. Jsem přesvědčen, že v tomto nejsem sám a tak dávám v potaz jeden návrh. Zda by bylo možné, jedním šikovným kapitánem, dobrovolně a za úplatu, vytvořit data disk, který by na základní hru nainstaloval to nejlepší a funkční mody. Toto by se mne osobně docela líbilo, vložím placku do mechaniky a vyberu-zdokonalím SH5 k obrazu svému. Toto dávám v úvahu a pokecu, vím, že to je práce pro šikulu a i časově náročná.   Crying or Very sad  Kapitan

MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
elksare, napad dobrej, ale vzhledem k aktualizacim (mody se stale vyvijeji), je to trochu blby v tom, ze udelas "placku" a za tyden to muze byt jinak.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Elksare
 Jak řekl Myšák, mody se neustále vyvíjejí. Tedy pokud si budeme povídat o TWoS. A za sebe mohu mluvit, že instalace megamodu je opravdu jednoduchou záležitostí a pokud chceš mít to nejlepší z SH5 tak to bude TWoS.

Citovat
Příspěvek Cz 
Zdar borci,
skutočne vymakany mod. Prešiel som z sh4 na sh5 a vravim si nieje to ono, skúsim prvý mod a wuala. Takmer dokonala stimulácia..

Prečo ale píšem je, že som tu niekolko krat zachytil "cestina/preklad" tohto modu. Mozem sa opytat v akom je stave?

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 26 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26