Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 16 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
Literatura o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nedostatkový zboží Švédíku, holt Mlčenlivý Otto táhne i po těch letech.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mají na amazonu, ovsem v angličtině :/
Leda zkusit přímo nakladatelství jestli se jim zaprášená neprodaná paleta neválí někde ve skladu ;)


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No tak mi zatím přišel "Prien proti Scapa Flow" a hned v úvodu natahování čtenáře co to tam vlastně U-47 ztropila. Jsem zvědav co se během svátků dočtu. Takže za mě zatím fajné.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus Vlci
Najde se někod kdo by vzal Vlka Atlantiku na sraz k náhlédnutí? Ta kniha je opravdu k nesehnání Sad


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nou problééma :-)))))


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuji moc Švédíku.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Švédíku nezapomen na mě s tím Ottou. Děkuji Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
už je zabalená :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dostala sa mi do rúk zaujímavá verzia knihy Das Boot od Sonderführer Buchheima. Zaujímavá a iná tým, že v jej strede je takmer 30 reálnych čiernobielych fotiek, podľa popisu, priamo od tohto majster-autora. Popis vraví len o tom: "... zachránil také cenný fotomateriál, který tvorí prílohu této knihy." Fotky skutočne luxusné a dokonca mám dojem, že na jednej z nich je sám predchodca strojného Johanna. Výraz tváre a jej črty tomu dosť napovedajú. Čerešnička na torte je známy stret s druhou ponorkou počas búrky! Čí sú skutočne reálne odfotené ním, neviem zistiť.

Chcel som sa opýtať či niekto nepočul o plnej zbierke týchto fotografií. Našiel som len zopár fotiek cez google a dočítal sa, že všetky sú v jednej knihe vydanej v roku 1978. Nejaké info či rovno zdroj? Na subsime som našiel odkaz, žiaľ odkazy už boli torpédované a sú nefunkčné...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://www.militaria.cz/cz/link-recenze-tydne?fbclid=IwAR2fPTeECF4TdTfJlz6HgcoS8a0o7J4NNdNwVvsWDvKyVmdR-PtplsW1EQU


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jojo díkes za info. Moje modla je na světě. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím kapitánstvo nejlepší zbraně  Smile . Jaká je ta kniha Otto Kretschmer? Herr Muckenberg ji jistě přelouskal už celou  Cool

Dovoluji si připojit 2 odkazy na ponorkovou povídku, v rámci alternativní historie:

https://www.piste-povidky.cz/autorske-dilo/182666
https://www.piste-povidky.cz/autorske-dilo/182674

Volně inspirovaná knižní sérií, od J. Kotouče, České země - alternativní historie Česko-slovenského království. Pokud jste nečetli, nevadí. Stačí když nebudete moc kritičtí  Rolling Eyes

Lovu zdar!

HvH


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Servus
 No dle mě by Otto neměl chybět v knihovně každého kdo se zajímá o ponorkovou válku proti Anglii. A co se týče obsahu? Mě se to moc líbilo, pecka je pobyt v zajateckém táboře v Kanadě. Prostě celá kniha je moc zajímavé čtení. Vřele doporučuji. Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Holt von Holtburg napsal:


Dovoluji si připojit 2 odkazy na ponorkovou povídku, v rámci alternativní historie:

HvH


Herr Gott Holte, ta povídka je vážně suprová. Píšeš dost čtivě  Wink
Až vydáš knížku, tak stojím první ve frontě.


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:

Až vydáš knížku, tak stojím první ve frontě.


 Laughing  Děkuji  Wink
Ale obávám se, že z fronty rozhodně strach mít nemusíš  Very Happy

Jednu mám teda ještě v přípravě  Rolling Eyes



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 22. 12. 2019, 16:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 16 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.