Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 11 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Fórum Die Kapitäne
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pánové, dělám to velice nerad, protože žalovat se nemá... Ale hlásit se to musí!
Na základě důvodného podezření jsem byl z vyšších míst (vlastní zvědavost samotného vůdce Cool ) pověřen prověřit Helgu s doprovodem.
Takže pro všechny zvědavce, jakže se vlastně jmenuje kamarádka Helgy, je to - chvilka napětí - Jourdan Jean.
U Helgy se zdroje různí, ačkoli ať už se jmenuje Michelle Morgan, nebo Brooklynn Morgann, obě dvě agentky se k nám vetřely zpoza velké louže!
S pravděpodobností hraničící s jistotou je do říše propašoval spojenecký agent Scot Blair.
Konec hlášení.  Crying or Very sad


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nějak vůbec nechápu smysl tvého příspěvku. Hogen má v haj... celého Ježíška.

Jinak práci Scotta Blaira fakt můžu a mám od něj moc postahováno. A pokud by jsi zabrousil několik příspěvků zpět je tam fotka "pravé" Helgy aneb uměleckým jménem Brooklynn.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To bylo tak, Admirále, že jsem narazil na Scottovy artworky. A přišlo mi najednou strašně vtipný, podělit se o zdroj v podobě hlášení o diverzní činnosti spojenců, kteří se vetřeli do přízně místních kapitánů. Samozřejmě, že s odstupem několika hodin to člověku přijde trochu mimo mísu, zvlášť když si uvědomím újmu způsobenou Tebou jmenovanému a možná dalším ... kaju se a příště si vše lépe rozmyslím!

Obrázky má Scott pěkný, takových novodobých pin-upů je čím dál tím míň ...
Pokud se jednalo o tu černobílou fotku s věnováním, tu jsem samozřejmě zaregistroval, jenom jsou moje rozeznávací schopnosti poněkud zakrnělé a nedošlo mi, že se jedná o tu samou osobu. Helgu prosím o laskavé prominutí Laughing


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak já tedy uznávám jedinou Helgu, a to je "Perla tankových vojsk", která slouží v malém městečku na francouzském pobřeží. Bohužel se o ní zajíma velitel místního gestapa herr Flick a možná udržuje i kontakt s odbojem, který vede největší a nejudatnější odbojář, jistý kavárník Renné Artoias. Ale to budou nejspíše pomluvy. Kdo navštívil zminěnou kavárnu potvrdí, že Renné udržuje velmi nadstandartní vztahy s velením místní posádky. Aspon se mi o tom zminil pobočník místního velitele por. Grubbber.



Naposledy upravil Muckenberg dne 09. 12. 2015, 12:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pcha pokud ti tohle austine přijde jako "prozápadní" tak ani nechtěj vidět původní vánoční logo. Naštěstí si na něj pamatuje jen málokdo. Very Happy

Psal jsem z mobilu a vynechal smajlíky. Wink Prostě jsi mě jen přišel jak zlá tetička co dětem rozšlape dárečky a ještě jim řekne, že zastřelila Ježíška.  Laughing Bylo to takové malé DK tajemství/záhada a nebudeš tomu věřit, ale celou dobu se mě povedlo identitu H. utajit(snad jen kapitán Vančík byl informován při připravovaném virtuálním interview). Co naděláš no. Hogen a spol to dá. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na ja, meine Herren, roztrhejte si vojenský knížky, navrtejte si vzájemně ponorky ... Very Happy Very Happy Very Happy Grüs Gott, bordely v St. Nazaire, Bordeaux a Lorientu jsou plný francouzských slečen a vás rozhodí informace, že snad Helga s kamarádkou pracují pro odboj ???  Surprised   To nás přece nemůže vyvést z míry !!! Laughing  Twisted Evil


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pane von K.. Máte na mysli něco takového?  Smile  Wink ... My s posádkou, jsme ještě Helgu ani nezahlédli Very Happy




_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Neviem čím to je, ale čosi mi tu v tomto čase chýba ?!!!! a márne mačkám 7x denne tlačítko F-5 Laughing  Surprised  Laughing  Surprised  Crying or Very sad


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 11 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.