Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
torpédování z jiného, než 90 stupňového úhlu
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek torpédování z jiného, než 90 stupňového úhlu 
zdravím

mám takový technický problém. Zatím jsem se nenaučil topédovat z jiného, než 90 stupňového úhlu. Doteď jsem to dělal tak, že jsem se dostal před loď a otočil ponorku tak, aby byla 90 stupňů ke kurzu cíle a zastavil ponorku. Pak jsem si spočítal rychlost cíle a vzdálenost v bodě zásahu,otočil periskop na nulu, zadal to do TDC, otočil periskop tak, aby gyro úhel byl na nule a pak čekal, až cíl připluje na pozici, na kterou mířím.
Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký postup, jak se dá torpédovat pod jiným úhlem? Když jsem zkoušel střílet pod jiným úhlem, tak sice torpédo zahnulo, ale jaksi nepočítalo s rychlostí cíle, takže torpédo plulo tam, kam jsem se díval, takže cíl pochopitelně minulo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=99&postdays=0&postorder=asc&start=0

tady byly navody na SH3, ale po 8mi letech je uz vetsina obrazku pryc  Sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Koukni sem: https://www.youtube.com/watch?v=vmebnroFkB8&feature=youtu.be

 Ale kdyby někdo ze zdejších, zkušenějších kapitánů tyto příspěvky opravil, tak by to byl hodně moc záslužný počin Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 08. 10. 2017, 09:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nevím jestli je postup na SH3 možné aplikovat na SH5. A jak píšeš, bez obrázků je to celkem k ničemu.
video dobrý, ale problém je, že střílí na stojící cíl. Takový cíl trefím z jakéhokoliv úhlu. Používat RAOBF umím. Mě jde o to, jak zamířit periskop. Je třeba předsazovat před cíl, nebo mi TDC ukáže kam mám mířit (jako při střelbě v 90 stupních)?



Naposledy upravil Perseus1990 dne 08. 10. 2017, 10:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja sice najradšej strielam s automatom, ale keď je cieľ pod veľkým uhlom, tak dávam zásadne magnetickú rozbušku a 1. meter pod kýl lode Laughing


  cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No já myslím, že postup torpédování je stejný jak pro SH3, tak SH5. Smile A určitě je nejvýhodnější těch 90 stupnů, máš největší jistotu, že Ti rozbuška zafunguje jak má. Smile Nevím jak jsi na tom s ovládáním TWoS, ale na hlavní (útočné) mapě je možnost si zapnout "torpédovou linii", takže uvidíš kam Ti TDC určilo směr torpéda.



Naposledy upravil Muckenberg dne 08. 10. 2017, 11:05, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.