Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 17 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 39, 40, 41  Další
Megamod "The Wolwes of Steel""
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
je to tam na prvej stránke napísané červene veľkým písmom


cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myšáku díkes Smile
 



_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ted budu rozdvojena osobnost  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teda jak k tomuhle spojení došlo ... Sodoma Gomora  Rolling Eyes  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím Admirále Smile
 No Myšák mi pomohl s darem přes PayPal tvůrci TWoS a tohle z toho vzniklo Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
 Tak jenom takový malý drb z dílny TWoS Smile Do některé z příštích aktualizací budou přidány další typy AI ponorek a další obchodní lodě. Takže super.  Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prosím nehoním příspěvky. Smile
 Tak jsem se optal autora TWoS na ty nové lodky a má v plánu 10 nových obchodních lodí (SH3, SH4, GWX, MTNS) a AI ponorku typ IX. Jupííííí. super  super  super


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Sarroth napsal:
Jedna věc je dostat lodě do hry(třeba jen pro potřebu MP), ale druhá a hlavní dostat je do singlu a tuplem do konvojů. Nikdy jsem SH5 nemodoval takže mám jen opravdu základní info načtený z fór když jsem s SH5 zkoušel bojovat a jen předpokládám, že to je podobné jako SH 3, 4. Další věc je, že nemám SH5 na disku, nemám nástroje a nemám náladu ani čas to instalovat, hledat, stahovat, zkoumat. Takže moje aktivní zapojení je vysoce nepravděpodobné a co jde o radu když vím poradím rád, ale v tomhle případě asi moc neporadím.  Very Happy Ale neříkám, že nezměním časem ohledně SH5 status. Tohle vlákno mě docela slušně nakousává.  Wink



Takže přeci jenom to zkusím. Very Happy Já se tedy optám tvůrce TWoS jestli má v plánu postupně tam nové lodě nasadit. On už tam nějaké nové přidal a jsou moc hezké Smile Ale bohužel žádnou válečnou. Což je škoda.
Ted otázky na tebe Admirále Smile
Mohl by jsi mi říct jaké nástroje, programy bych si měl obstarat na to lodní modování?
Předpokládám, že jen přidat lodě do "Sea", "Roster" nestačí. Mohl by jsi mi napsat, kam se ještě ukladájí lodní soubory ?

Ono to asi nebude jen tak, podle toho co jsi psal. Ale já už jsem si SH5 užil taky svoje, když jsem si pro sebe vytvářel svůj "VonMuck Wolwes Megamod" Very Happy Takže bych se do toho určitě pustil a vše si asi i testoval a třeba by se zde našel i nějaký zájemce co by pomohl Smile Mě prostě strašně štve, že v tomto modu "mtns -more trafic, nations ship 1_8f" je hromada obchodních, ale i válečných nevyužitých lodí Very Happy Zde jen velmi malá ukázka Smile



No, ale budu určitě vděčný za každou radu, postrčení co nás přivede ke zdárnému konci.


 Ahoj
 Tak musím oznámit, že problém s tímto modem na více obchodních a válečných lodí byl zdárně vyřešen a během jednoho, dvou měsíců budou postupně přidávány do TWoS. Kdo zná tento mod tak ví, že přídává do hry obrovské množství dopravních a válečných lodí.
 No není to nádhera Vlčci? Smile

 

Mimochodem ta řecká lod v horní řadě je "Pinguin" Znalí vědí Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 25. 09. 2017, 06:55, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus,
 tak na Subsimu autor megamodu už zveřejnil prvních 6 obchodních lodí a jednu válečnou. Pokud je zájem tak stačí juknout na Subsim Smile Já se těším jak Vlček Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dobré ráno.
 Tak zde se můžete podívat o jaké a zhruba o kolik nových lodí se jedná Smile http://www.subsim.com/radioroom/album.php?albumid=473


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Dobré ráno.
 Tak zde se můžete podívat o jaké a zhruba o kolik nových lodí se jedná Smile http://www.subsim.com/radioroom/album.php?albumid=473


ten interface bude tady jiný (jak je na některých fotkách)?

ps: mám takovou šťouravou otázku. Bude se ještě nějak upravovat vzhled a fungování TDC )? Bylo by docela zajímavé, kdyby bylo možné na TDC nastavovat vše jak bylo, co myslíte?
malá ukázka jak by to mohlo vypadat: http://www.tvre.org/demos/demo_7/index.html?setLng=en-EN
Neztěžuju si jen se ptám. Very Happy



Naposledy upravil Perseus1990 dne 27. 09. 2017, 23:14, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Muckenberg napsal:
Prosím nehoním příspěvky. Smile
 Tak jsem se optal autora TWoS na ty nové lodky a má v plánu 10 nových obchodních lodí (SH3, SH4, GWX, MTNS) a AI ponorku typ IX. Jupííííí. super  super  super


A nemá taky plány, že by IXka byla hratelná? Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dobré pracovně sváteční ráno
 Bohužel Tě asi zklamu, ale nic jiného než nové lodě se přidávat nebude a take nic se měnit nebude. TWoS , pokus nemoduješ sám, šlape hodně dobře, takže není důvod něco měnit.
 No a hratelný typ IX? Tak to je ve hvězdách. Zde se musí čekat jestli bude zdárně ukončena již několikrát zminovaná sbírka. A věř, že by komunitu SH5 nepotěšilo nic více, než další hratelný typ ponorky. Ale to je opravdu daleká budoucnost, pokud vůbec.
 Jenom ještě k těm novým lodím. Až budou přidáný další eskortní lodě, tak se konvojová bitva stane ještě hardcorovější. Oni skoro všechny už mají boční vrhače soudků, takže únik bez poškození bude zase těžší. A co musím z vlastních zkušeností potvrdit, v TWoS stačí docela málo a jdete ke dnu i s myšima.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
 Tak zase drb z dílny TWoS. Mnou zatím nejvíce očekávaný update by měl vyjít během týdne. A jak autor prozradil, měla by být součástí i jedna AI ponorka. Jen co jsem se zatím dočetl, tak vylepšený provoz v přístavech by měl být viděn až při spuštení nové kampaně, ale obchodní lodě by mělý plout bez nutnosti novou kampan začínat.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 tak pokud někdo chce tak na Subsimu jsou k vidění další nové lodě do TWoS a k mému překvapení se budou přidávat i přístavní zařízení. hurra



Naposledy upravil Muckenberg dne 06. 10. 2017, 21:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 17 z 41
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 39, 40, 41  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.