Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 15
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Přijímací kancelář BdU 
Místnost založena k tomu, aby měli nejen noví uchazeči o službu v Kriegsmarine možnost napsat něco o sobě, svých koníčkách, zálibách, dovednostech, náboženském vyznání, číslu konta, PINech apod.  Wink


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara  Very Happy  Very Happy dobrý tah číslo učtu a pin ti pošlu soukromě  Wink  Laughing  Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobrý nápad, ale mám strach že to tu nikdo z ,,nových" nenajde Wink  Confused


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Dobrý nápad, ale mám strach že to tu nikdo z ,,nových" nenajde Wink  Confused

to je mozna pravda, dam asi odkaz sem primo na nejaky zacatecnicky temata Smile

edited: a nebo to rovnou presunu Smile



Naposledy upravil Wara dne 05. 02. 2007, 20:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
keď pošlem číslo účtu,budete mi tam posielať nejaké peniažky? Zišiel by sa mi nový comp,aby som mohol bavkať SH4  Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jozef napsal:
keď pošlem číslo účtu,budete mi tam posielať nejaké peniažky? Zišiel by sa mi nový comp,aby som mohol bavkať SH4  Rolling Eyes

tak to nejsi rozhodně sám Smile
a k tvému dotazu- špatně chápeš smysl mého dotazu, prostě pošli pin, číslo účtu a číslo mobilního telefonu, jak už se pak nějak zaonačím Smile)))


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
z môjho účtu asi ťažko  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Nazdar ve spolek 
Začal jsem hrát Silent Hunter3 před nedávnem a je to super hra.A stránky jako jsou tyto jsou bezva:) Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravím mořští vlci.....koukám, že vám sem toho zatím nikdo moc nenapsal, tak já začnu.SH 3 mod GWX hraji asi měsíc, teď jsem ve stadiu kdy po zvládnutí základní taktiky podmořského boje začínám experimentovat s větším nastavením reality.....celkem mazec...asi to znáte všichni, úspěšnost zásahů tak 1:1. Ale pozoruju na sobě celkem pokroky. Smile Taky si po prvním nadšení začínám všímat některých nedostatků, ale o těch je tu napsáno už hodně a jen bych dabloval.
O WW 2 se zajímám snad už od plenek, ale doposud jsem se na PC pohyboval převážně na leteckých simulátorech a strategiích, na ty jsem fakt ulítlej.
SH 3 je pro mě v poslední době fakt vítaná změna a byl jsem mile překvapen, kam tento žánr až dospěl...tím spíše, že naposledy jsem něco "podobného" hrál na atárku 800 jako malej capart.....tuším to bylo Silent service. Laughing
Tohle forum je fajn, nasbíral jsem tu neuvěřitelně moc dobrej rad a typů jak co udělat....díkec za to.
Tak zatím lovu zdar mořští vlci.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
Zdravím mořští vlci.....koukám, že vám sem toho zatím nikdo moc nenapsal, tak já začnu.SH 3 mod GWX hraji asi měsíc, teď jsem ve stadiu kdy po zvládnutí základní taktiky podmořského boje začínám experimentovat s větším nastavením reality.....celkem mazec...asi to znáte všichni, úspěšnost zásahů tak 1:1. Ale pozoruju na sobě celkem pokroky. Smile Taky si po prvním nadšení začínám všímat některých nedostatků, ale o těch je tu napsáno už hodně a jen bych dabloval.
O WW 2 se zajímám snad už od plenek, ale doposud jsem se na PC pohyboval převážně na leteckých simulátorech a strategiích, na ty jsem fakt ulítlej.
SH 3 je pro mě v poslední době fakt vítaná změna a byl jsem mile překvapen, kam tento žánr až dospěl...tím spíše, že naposledy jsem něco "podobného" hrál na atárku 800 jako malej capart.....tuším to bylo Silent service. Laughing
Tohle forum je fajn, nasbíral jsem tu neuvěřitelně moc dobrej rad a typů jak co udělat....díkec za to.
Tak zatím lovu zdar mořští vlci.


Konečně někomu došlo, k čemu tahle místnost slouží Laughing


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Nový člen posádky hlási príchod. 
Dobrý deň. Alebo skôr noc keď tak pozerám na hodinky  Very Happy
Som zatiaľ posledným nalodeným členom posádky ak dobre vidím a je dobrým zvykom, alebo skôr povinnosťou nových členov sa prihlásiť u nadriadených pri vstupe na palubu a preto tak konám aj ja. V podstate som len úplný začiatočník a teoretik v spojitosti s hrou SH, pretože ju ešte ani nemám zaobstaranú  Laughing , ale tvrdo na jej kúpe pracujem. Takže dúfam že čoskoro sa stanem aj praktikom a ponorím sa do hlbín jej tajov. WW2 ma vždy fascinovala a hlavne dve konkrétne oblasti: 1. Tanky a 2. Ponorky. Tomuto som podriadil aj kúpu svojich hier a som rád že som narazil práve na SH 3. Recenzie totiž toto dielko hodne vychvaľujú  Cool . Rozhodol som sa teda pre kúpu a pred inštaláciou aj o podrobné preštudovanie všetkých dostupných materiálov o hre, vrátane tohoto skvelého fóra super , aby som bol na boj poriadne pripravený rock . Sľubujem že sa budem snažiť do fóra aj náležite prispievať svojimi postrehmi, i keď tu už bolo asi povedané a prebraté všetko.
Na záver chcem poďakovať a vysloviť svoj obdiv zakladateľom tohoto fóra, preto že je obrovským prínosom pre všetkých fanúšikov a hráčov SH 3 a 4  super
Fuj ale som sa rozfilozofoval  Shocked   Laughing .
PS: Koníčky - nechovám, záľuby - mám, dovednosti - aj tie sa nájdu ked dlhšie porozmýšľam, náboženstvo - z každého vyznania trošku, číslo konta - kvôli tej almužne čo dostávam sa ani neoplatí ho zverejniť  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salute morskí vlci
Trošku neskoro sa tu hlásim, ale vždy je lepšie neskôr ako nikdy.  Very Happy
Už som niekde písal ako som sa dostal k SH 3, ale s touto hrou som objavil aj toto fórum ktoré veľmi chválim za cenné informácie.  Wink
Na SH3 som pridal tGW mód a je to zatiaľ pecka, oveľa lepšie oproti klasickej podľa mňa.  Musel som upraviť silu palubného dela a guľometu lebo na VII B sa delo a guľomet vždy zídu.  Wink  
Ináč v hre mám meno Otto Rommel ale tu sa mi ho nechcelo dávať lebo je dlhé....
Som ešte dosť začiatočník radšej sa ani nepriznávam na akú realitu hrajem, ale pomaly sa zlepšujem. Možno sa niekedy odhodlám a prihlásim sa aj na online ligu.  razz
Z WW2 ma zaujímajú hlavne ponorky, ťažká technika a trochu aj dejiny odohraných bitiek.
Z mojich koníčkov je to hlavne compik, modelárstvo, pretaktovanie (len raz som to zatiaľ skúšal) a to je asi všetko.

Do fóra sa pokusím prispieť aspoň pravidelne.... Cool
to Wara: nemám číslo účtu a pin to sa neoplatí dávať  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak taky pripojim sve zivotni data files, lepsi pozde nezli pozdeji:) Je mi dvadvacet pochazim z malebneho okoli mesta Zlina, ale v soucasne dobe prebyvam v nasi mater urbium, kde studuju historii a politologii. Moc rad ctu, v posledni dobe po dlouhe pauze se zase zacinam intenzivne venovat fotbalu resp.futsalu no a samozrejme moc rad hraju hry. Krome simulatoru, je to jeste Pro Evo Soccer a pak dobre RPG (Oblivion) nebo strategie(Company of Heroes). Jinak nejsem moc technicky typ a krome momentalniho zapalu pro ponorky kvuli Silent Hunterovi se zajimam hlavne o moderni historii zejmena o nasi mezivalecnou KSC...
toz tak!

Cislo konta je 15423561/0100, pin 1423



Naposledy upravil Dannik dne 13. 04. 2007, 11:16, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
S SH3 jsem jenom koketoval (slabá mašina) a teď když mám silnější tak jsem rovnou skočil do SH4.... Tak kde se mám hlásit když mi nevelí BdU ale Comsubpac??? razz



Naposledy upravil aaron2 dne 13. 04. 2007, 23:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
o hre silent hunter  3 som sa dopočul už velmi davno,ale nemal som chuť si ju zahrať,ale ked raz davali v TV film Ponorka,tak som nevahal.Teraz to je jedina hra,čo vlaste hravam a stojí ma hrozne vela času(o 3:00 hod sa ešte potulujem po Atlantiku).Dalej rad hravam FPS akcie a zo simulatorov mam ešte hrozne rad GT-Legends a po zakupeni joistiku by som chcel zašať hrať aj IL-2.Moje koničky su WW2(vdaka,že mame viasat history),počitač a škola,ktoru teraz dosť zanedbávam Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 15
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.