Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Knights of sea depth mod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Knights of sea depth mod 
zdravím

na youtube jsem narazil na videa s neznámým módem pro SH 4. Jmenuje se KSD II (Knights of sea depth). Na subsimu jsem ho nenašel. Bohužel tento mód je jen v ruštině podle všeho. Nemá s tím někdo zkušenosti, případně jestli existuje anglická verze, nebo něco podobného na subsimu? Grafika mi příjde úplně super i ovládání TDC a AOBF disk vypadá reálně. Je to staré cca 2 roky.
https://www.youtube.com/watch?v=OqU4zEgTz5I


ps. pokud jsem se opět zeptal na nějakou ptákovinu, tak se omlouvám.



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 09. 2017, 17:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Ted jsem na to kouknul a řekl bych, že to je stejný modér co udělál KSD commandér do SH4, 5. Jinak je tam odkaz na jejich web a tam třeba najdeš odkaz ke stažení Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě jednou servus Smile
 Tak Persee jsem se trochu více zahloubal do jejich webu a odkaz ke stažení tam lze nalézt, jakož i instalační návod. Ale asi bacha vypadá to nejednoduše, ale třeba to bude tím jazykem a překladem Very Happy .    Jinak co jsem pochopil tak tento mod je nejspíše překopaná Operace Monsun a je do ní přídáno několik dalších věcí. I když na tom videu se ta lod houpala na vlnách až neskutečně reálně musím říci. Tedy pokud by se Ti to podařilo nainstalovat a hodnou chvilku odehrát, docela bych přivítal nějaký návod zde na foru, protože mě to docela začalo zajímat Smile Ještě bych chtěl poprosit adminy jestli by nešlo přejmenovat název tohoto vlákna na "Knights of sea depth mod" .
 EDIT: A přesunout do U-boot misions pro pořádek Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 16. 09. 2017, 10:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zdravím

představa je tu určitě zajímavá, ale vzhledem k tomu, že rusky neumím, tak to asi nedopadne.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to necháš na mě jo? No já na to tedy kouknu no Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no jo zase vypadám, jako ta největší socka Very Happy

Hledal jsem to v angličtině, ale zdá se, že je to čistě ruská záležitost. Škoda.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale ne, v pohodě. Mě se to video docela líbilo, takže chci kouknout co ti soudruzi z východu s tou SH4 udělali. Já tedy trochu rusky umím a jinak použiju překladač a pojedu na druhém pc pokus, omyl a když to bude nutné tak se zeptám na jejich webu Smile Jako v SH5 prostě. Já, když si vzpomenu na ten svůj první příspěvek tady na foru  Very Happy. Jinak nevím kdy to bude, ale určo na to kouknu. Jinak zase by asi nebyl velký problém dát Menu soubor do češtiny Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 16. 09. 2017, 19:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no nevím jestli to k něčemu bude, protože i veškeré popisky (titulky) jsou v ruštině a kolik lidí co hraje huntry umí rusky?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 No právě, že ten Menu soubor dělá ty popisky. Smile No a dá se říci, že ten je pevně dán.  Takže jak říkam zase by to takový problém neměl být to popřekládat. Ona by se měla dát použít čeština do SH4 a popřípadku i z jiných modů do SH4, jestliže jsou k dispozici. Jen to poladit, doladit. Smile Ale musím přiznat, že jsem ještě nedodělal Menu soubor do TWoS tak nejsem schopen odhadnout kdy by bylo tohle. Smile
A další překážkou je, že SH4 nehraju,takže se do toho budu muset vnutit Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zdravím

nikdo tě do ničeho nenutí Smile . Otázkou je, jestli to má cenu. Kolik lidí asi tak hraje SH4?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Asi jenom ty Very Happy Ale zase za pokus to stojí kouknout se tomu na zoubek Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.