Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
MOD| Operation Monsun - OM
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek vysvětlení stanovišť 
Mám takový dotaz. Hraju OM a na základně mám navíc u ponorky satnoviště CONNING TOWER  a  CREW BERTHING. Poku´d dobře rozumím tak to první je velitelská věž, jenomže přeci už mám comand room tak co s tím? A to druhé by mnělo znamenat něco s kotvením ale taky tomu nerozumím co tam ti panáci budou dělat když je tam přidělím. Dík za vysvětlení.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tu Tvou otázku jsem PvonR úplně přehlédl.
Stačí ta druhá možnost, s tím, že už je na světě Patch3 (ke stažení zde: http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=1477 ), takže to bude
OM V705
OM V705 to V720 Upgrade
OMv720_Patch3

Mně to takhle funguje bez problémů.

Dobrý lov! Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tady jen přidávám další link na stažení OM jelikož s kvůli filefrontu jsem málem rozmlátil komp (stahovat rychlostí 30kB/s to vážně ne!!!)
Tady odsuď to budete mít stažený tak do 2minut:

http://www.silenthuntermods.com/forum/index.php?topic=195.0

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nevím jestli jsem něco udělal špatně. Ale zrušilo mi to usa kampaň a u ponorek viib viic nemam věž.
Stalo se vám to taky?


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chybějící věž znamená konflikt  modů nebo špatnou instalaci.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aky je najlepsi typ operation monsun*??,,?

neviete aka je toto verzia operation monsun je to na youtube SH4 Operation Monsun (OM) gameplay 1/8 - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=58CJ1U-O7rI

Opraveno dle pravidel fora.



Naposledy upravil mysak_bob dne 31. 08. 2014, 16:36, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Jak naistalovat Operation Monsun do SH4 
zdravím

byl by někdo tak laskav a řekl by mi, jak naistalovat mod Operation Monsun? Myslím tím návod pro debily (něco jako WoTS pro SH5). Stáhl jsem si zazipovaný soubor a v tom byla jen jedna složka: OMv720_Patch5, v té byly další dvě: data a support. Je to všechno? Jak to mám dostat do hry? Prosím o podrobný a srozumitelný návod v češtině.
Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Tak proti gustu žádný dišputát Smile No aktivace je jednoduchá, rozbal stažené mody do složky MODS ve hře a poté vše přes JSGME aktivuj v pořadí 1.OPs Monsun 705, 2.OMv 705-720, 3. OMv 720 patch5. Tedy názvy modu nejsou zcela přesné, ale určitě tě to navede. Složka Support je v pořádku Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 09. 07. 2017, 11:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to musím naistalovat všechny tři? platí to i pro steam verzi hry? Jak přesně se to dělá?
mám stažený zip JSGME, v tom je exe soubor, dále mod 705 to 720. Takže ještě sehnat verzi 705 a patch 5, je to správně?
Jak mám dál postupovat.
Díky

ps: případný postup je možné napsat do zvlášť topiku: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=2822



Naposledy upravil Perseus1990 dne 09. 07. 2017, 14:28, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ty už máš ten Patch5 jak píšeš, ted už jen musíš sehnat ze Subsimu ty dva první mody OM 705 a 0M 705-720. Ty stažený zabalený mody rozbalíš do složky MODS, kterou máš ve hře. Pokud ne tak si stáhni z netu JGSME (je i na Subsimu) a rozbal ho přímo do hry. Pak ho aktivuj přes jeho ikonku a JSGME vytvoří složku mods. A pak stejně aktivuj OM jako u TWoS v pořadí jaké jsem Ti napsal výše.
 Jen ještě k TWoS a grafice, zkus si vypnout stíny ono to dělá divy u téhle hry Very Happy A nebo je dej na polovic Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 09. 07. 2017, 16:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
děkuji moc za pomoc

bylo to mnohem jednodušší, než TWoS. jenom se zeptám. jak přemístit ukazatele nastavení torpéd k periskopu. teď se ukazují na útočné mapě? A menu mi zůstalo stejné jako u u boat mission, je to správně, protože ve videích na youtube mají jiné menu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
 Rád jsem pomohl. Smile Tak s těmi budíky k periskopu Ti nepomohu a co se týče toho Menu, tak já to mám stejně jako ty. Třeba tam mají na tom Youtube přidaný ještě nějaké mody co ti Menu změní,. Nic závažného bych v tom nehledal.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím

mod funguje, jenom mi připadají ty německé ponorky tak nějak ,,sterilní". Myslím tím, že na povrchu není rez, špína, nebo něco podobného, ale uvnitř je to lepší. A taky graficky mi příjde, že je to o něco horší než SH4 (možná je to jen můj dojem). Neexistuje na to nějaký mod?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No myslím, že tady Ti už nikdo neporadí Smile Už je to dlouho. Já to dělám tak, že prošmejdím Subsim a skoro vždy něco najdu.



Naposledy upravil Muckenberg dne 15. 07. 2017, 15:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
co se týče budíků tak problém vyřešen. Špatně nainstalovaný mod. Přeinstaloval jsem ho a fičí to perfektně.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.