Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Merchant Fleet Mod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Zdravím
Zde link  na vlákno s odkazy ke stažení: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=170741

Testován běh na TGW,zkoušeno na 3 PC,nejslabší konfigurace byla: Celeron 2,8 GHz, 2048 RAM ,ATI 256 MB PCIe.Odjeto  6 patrol na každém PC. Vše ok.Zjištěn problém se zdejším Plus packem 3 (nejspíše konflikt s vnitřním ship packem).Po odebrání  Plus packu 3 opět odjeta nejméně jedna mise na všech konfiguracích a vše opět ok.Testován pouze singl!
Skiny jsem přidával dle let.
S pozdravem
R.


Citovat
Příspěvek  
Zdravím kapitání..mám dotaz sic budu protažen pod kýlem.Natáhl sem si čistou verzi SH 3.Mody tahám jen přes JSGME.Mám TGW 1.1..Četl sem si forum že nefachá s plnou verzí MFM.Odzkoušeno :-( padá me hra při načítání.Samotný MFM mě v SH3 jede. bez problému..taktéž TGW samotný mě jede na pohodu. oba zaráz pád hry.Na Subsimu mám pročtený diskuse na tema MFM  ale nikde sem nenarazil na tu osekanou verzi MFM  aby mě vše jelo.Nemá nekdo nekde ten soubor na poslání?odlehčenou" verzi MFM-Interim-Beta Crying or Very sad Díky za infa snahu atd atd :-)



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 12. 05. 2017, 19:40, celkově upraveno 2 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.