Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
5.flotila - přihlášky na tréninky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek 5.flotila - přihlášky na tréninky 
Zde můžete podávat přihlášky na výcvikové plavby

Termíny výcvikových plaveb :(po dohodě)

Úterý    19:30
Středa  20:00



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 09. 2017, 18:28, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek trochu spomienok 
v roku 2012 sme testovali mapu od Michala operácia Dragoon (autor aj Troop transport extra)


zajtra o 19,30 hod. by sme mohli znova túto mapu vyskúšať, dopredu upozorňujem, že sa jedná o mapu veľmi náročnú (rok 1944), ale nádhernú, akčnú ... ( minové polia sú tam priam lahôdkové a DD drzé priam neuveriteľne )

záujemcom dám mapu pred plavbou alebo po dohode na skype


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to je výzva, pokud budu zdráv a živ tak s U-980 počítej.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hahaahaha ,, :-) nahozená udička a sumec se hned chytil  long smoke ,,nic ve zlým Muky, ale včera jsem Hogimu říkal, že to bude něco pro tebe,,a tady si opravdu užiješ akce,, akorát jelikož je tam hodně vlašťovek,, nevím jestli to utáhne multik propojení,,, s Michalem jsme to tenkrát testovali jen sami dva a už ani nevím jak to dopadlo. Jen to, že do ligy se to ale už nedostalo,, no bude to takový bonbónek,, a možná budu mít pro vás ještě jednu mapu ze zavátých dob,,



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 07. 03. 2017, 09:01, celkově upraveno 2 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sumec a návnada Very Happy
Jojo já mám rád takové ty tvrdší mapy, kde je velká pravděpodobnost utopení mé lodě.  Nedávno jsem bez poškození přežil několikanásobné útoky eskorty ve 44 a jaký jsem měl pocit. Prostě jsem byl nadšen jak svin Smile Jojo  Very Happy Mě ty mapy kde je jen potápění lodi tak nějak nebaví a znovu to veřejně přiznávám. Ale sám nevím co mě ke skutečnému boji táhne, když jsem mezi Vámi největší zelenáč  Smile Ale napjatý jsem jak svin, když i Ty Švédíku oni mluvíš jako o mapě zajímavé.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No??? A co říkáš na ni teď?? Škoda, že jsi hned odešel ,,ale rozumím tomu,, být jen jako pozorovatel není až zas tak záživné jako být součástí boje. Ale jinak ta mapa nás nakonec všechny dost zaujala, že ji asi zařadíme do ligy,,největší potopenou tonáž ale měla luftvaffe  Laughing  ta tam hrála docela prim,, a potom miny  Rolling Eyes  na to dojel i Hogen ..no budeme ještě vytahovat nějaké starší mapky na který se nedostalo,, no, uvidíme


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pravdu díš Švediku, miny sú kujva drát, venoval som sa sledovaniu svojich torpéd, ale nedalo mi to tak som hodil kukuč na svoju ponorku a tam mina pekne na reťazy, ako dunčo, dal som síce hneď spätný chod, ale už neskoro, bum a krásny červeno oranžový záblesk ..veža na mraky, išiel som dole rýchlejšie ako núdzový ponor a až v 170 m na plny ceres sa mi podarilo klesanie zastaviť, to samozrejme neušlo pozornosti DD a už sa ku mne zbiehali ako divý a ježkovia a sudy dokonali dielo skázy.

môj názor je jasný:
ta mapa musí do ligy a 3. košík ma istý !!!!
mali sme obavy, či nám to mašinky utiahnu, ale som hovoril, že doba pokročila a hra sa chovala normálne

cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Včera som skúšal operáciu Harpoon a pomaly ma pri nej šlak triafal, pretože som torpédoval križník Fiji (10.725 BRT) a šlohla mi ho luften wafe (smradi jedni) a to samé mi urobili aj pri dvoch large tankeroch Mad  Crying or Very sad  a potom som mal čo robiť, aby som zdrhol eskorte no aspoň lietavicu Bogue som potopil a znova zdrhal eskorte a 76% HULL som nakoniec ustál  Laughing
myslím, že ta mapa si zasluhuje našu pozornosť

 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj taky si myslím,,já jen do ní nakoukl a už vůbec si nevybavuji, jak jsme ji s Merlinem testovali,, ale nespěchej,, nechej to zase třeba na příští týden na úterý,,, abychom se sešli ve vícero lidech,, :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pokiaľ by bol záujem dňa 14.3. tr o 19,30 hod.(utorok) by sme mohli testnúť mapenku operácia Harpoon. Jedná sa o konvoj pomoci pre Maltu v roku 1942, ktorý sa hemží DD, dvoma lietavicami a ako bombonik sa tam poflakuje s patričným doprovodom aj nenápadný King Twisted Evil
ostatné doriešime na chate LDK alebo 5.flotily

  cool



Naposledy upravil Hogen dne 11. 03. 2017, 07:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
já jsem odešel, protože jsem vstával druhý den moc moc brzo. Jinak ta mapka je naprostá pecka, já chvílema nevěděl co dřív. Jestli sledovat eskortu, hledat miny a nebo vybírat budoucí cíl. No a najednou  ding, ding přihrnuli se tři torpedoborce a šel jsem ke dnu i s myšima na palubě Smile jak jsem již řekl, hodně povedena mapka a za mě tedy rozhodně ano Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dnes by to šlo.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak uvidíme :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
bola to suprová plavba Laughing len ma prekvapuje, že tieto staré plavby nie sú ešte v mappacku ligy.

ak by bol záujem, tak si môžeme dať cvikoplavbu aj dnes o cca 20,00 hod.


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No,, proč nejsou v mappacku,,byly to takové individuální práce, jak Merlina, tak Michala,,jaksi se to nedotáhlo k další testaci,,toto všecko vždycky prověří čas,, a dnes jako bys našel  Laughing  ,,No není to skvělé!?!, A to se vyplatí! ,, ,, Ještě budiž vzorem Kubovi dnes již poslednímu junioru ,,mapytvůrce,, , pokud ho to baví a zajímá, tak ať se pokouší tvořit dál. Škoda Merlina,, když jsme spolem hovořívali, tak měl ještě hodně věcí na tvoření, ale ke kterým se už bohužel nedostal,,,škoda.


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.