Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 51 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak tu su tie fotky zo včerajšej školnej plavby : Ponorky v vlčej svorke : U-960,U-980,U-49,U-170,U-1228
:





 
A trocha zábavnich fotiek s Von Kočíčákom














Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 09. 2015, 12:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek MKS3X 
Pár obrázkov urobených s ponorky U-960 vo vlčej svorke RAUBKATZER :


QUEEN MARY POTOPEN U-960 !!!



_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
po dlouhé době jsem si dal chuck novis , a už od vyplutí ze základny se pravoboku drží nějaké pijavice.



že by běženci?

Jestli nevysednou ve Skagerraku ,budou mít cestu  na Schetlendy dost nepohodlnou



Naposledy upravil Yossarian dne 26. 01. 2016, 15:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to je pecka Very Happy A všimli jste si u muničáku v Lize těch střelišt v lanoví Smile?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Oznam pre všetkých kapitánov: Potápajte lode na jednom mieste, nech nieje bordeľ po celom oceáne!!!  Laughing

Viď. príklad:



_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A jeje.  Shocked




_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm,,, myslím, že Hofmánek pálí hlava nehlava,,minulou hru šlo takhle od něho na mě torpédo taky tak,,ale ještě blíže tak snad jen půl metru ode mě,, ale nestačil jsem tak rychle zareagovat a mám vyfocenou jen věž ponorky Tčko už bylo pryč,,bych jen tak trochu doporučil Ludvovi se trocha zklidnit, nelítat po bojišti jak plachťák, rozvážit si sřelbu a trochu u toho víc přemýšlet než něco vypustí ,,,myslím, že trumfuješ i KOcoura  cool  long smoke


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Very Happy Very Happy Very Happy Švéde, tak nějak si nepamatuju, že bych po někom až takhle vypálil úhoře Very Happy Krom testování jisté wunderwaffe známé pod kódovým označením ,,akučko" - které vypálené po fregatě opsalo kruh a sundalo loď ke které jsem se tulil - dokonce mám pocit, že jsi to tenkrát fotil Ty... Very Happy Very Happy Very Happy


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Náhodou...včera mi išlo oproti aj tvoje torpédo vK. Ale odrazilo sa od Carga. Keby bola tá loď o 5 metrov ďalej tak mám takú fotku aj s tvojím torpédom. Holt bol som včera nejak na rane.  Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já vím, Kubo - jenže to moje šlo tvým směrem díky korvetě, která si usmyslela zpomalit a tudíž jí projelo před čumákem... Very Happy Moje akučko kdysi bylo cosi podobného - těsně před zásahem se odpoutalo od zaměřené fregaty a naikovalo si to ke ,,zpívajícímu" škopku, u kterýho jsem se kryl Very Happy Občas se holt stane - buďme rádi, že narozdíl od reálné války máme možnost se varovat - vynechme komunikaci a to teprve bude sranda Very Happy Very Happy Very Happy


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak pro ty, co si chtějí připomenou dávné časy a pro ty, co by se chtěli poučit - str.47 tohoto vlákna Aneb KLt. Kočičák a jeho wunderwaffe v reportáži FrKpt. Švéda Very Happy Very Happy Very Happy


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 51 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.