Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Vytvoření účtu na Tunngle.net
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Už zase apgrejd?  Confused .. Přemýšlel jsem že bych odrazil od mola... No tak já to zkusím Smile


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek nová verzia 
poprosil by som prípadných záujemcov o ligové klánie aby si preinštalovali Tunngle.
Nová vezia je 5.8.6.


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pánové,, po předešlých problémech mě to nedalo a taky jsem trocha se pokusil pátrat,, já vždycky používám na instalaci i upgrade tady tuto stránku http://www.tunngle.cz/faq/ pročtite si to třeba tady objevíte něco, co vám právě dělá ten problém,,,já dnes skusil nahodit tungle a v pohodě i hra se normálně objavila SH3 prostě no problém ???


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no neviem či sa mi to zdá alebo špatne vidím:
chcem pustiť tunngle, ale pýta si to aktualizáciu na verziu 5.8.9.0 keď ju odmietnem, tak ma nepripojí Laughing  
keď ju spustím, tak mi hlási, že musím mať tunngle premium a to je spoplatnené minimálne (basic) 0,99 ? mesačne  Surprised
toš bábo raď čo včil


tak som to spojazdnil, som zvedavý čo bude ďalej


 cool



Naposledy upravil Hogen dne 09. 07. 2017, 18:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Servus
Mohl by mě někdo ze zdejších vlků říci jestli mu funguje Tungle? Mě se to furt připojuje k serveru a kde nic tu nic Sad


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
z toho si nič nerob, mne to bohužiaľ robí to isté /a už dlhšiu dobu/ , mám vážne obavy, že tunngle je už pasé. Cool  Cool  Crying or Very sad


 cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tungle je death. Prakticky skončili kvůli GDPR, implementace potřebného zabezpečení proti úniku a zneužití dat klientů by byla prostě příliš drahá a na to neměli peníze.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Takže jsme se smečkou v prdeli, nebo je k dispozici nějaké řešení na MP?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak co pánové,,špekuluje se o nějakém novém připojení?? Question


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Švediku, mňa bohužiaľ nič nenapadá Crying or Very sad a asi aj tak by bol záujem nulový. Už som sa takmer zmieril s tým, že smečka pre SH-3 je v prdelíno  Mad  Mad  
aj keď nikdy nehovor nikdy  Laughing  Laughing  


cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Trocha som robil prieskum. Zatiaľ som našiel len dočasné riešenie na zhruba 3 mesiace, kým ho tiež vypnú  Laughing
Jedná sa o klient Evolve ktorý rieši party system formou virtuálnej LAN siete na štýl hamachi a recenzie mal lepšie než Tunngle. Podpora pre SH3 je deklarovaná. Vykonal som registráciu na na webe https://www.evolvehq.com/, nainštaloval klienta a v podstate by to malo robiť to čo Tunngle.

Problémy sú viaceré a hlavný je, že služba skončí 13. Decembra 2018 Rolling Eyes a tiež chýbajú mi nejaké nastavenia na routri.
Odporúčaná migrácia na https://player.me/ je z môjho pohľadu rychlokvasená sociálna sieť pre streamerov, s nulovou pridanou hodnotou pre nás v LDK. V ďalšom bádaní a tutoriáloch som sa ešte dočítal o BOWSTRING Client od tvorcov Evolve klienta http://hello.bowstri.ng. Toto ma ale presmeruje len na newsletter registráciu, takže nie je to ešte ani spustené.  Laughing

Plánujem doriešiť svoje nastavenia na domácom routri a zreferujem ako to dopadlo s Evolve a či to má zmysel skúsiť.

Čo som ďalej čítal k Hamachi, tak to je v dnešnej dobe už skôr malware a nie je dobré to používať. Pripájam zoznam alternatív k Hamachi ktoré som vytiahol z webu kde som došiel aj na toho Evolve klienta. Kto by mal chuť sa v tom hrabať, môže sa na to pozrieť tiež. Je to veľa googlenia v angličtine.  Ja uvidím ešte ako na to budem mať čas.

Zoznam možných klientov:

1. Evolve
2. GameRanger
3. NetOverNet
4. Wippien
5. FreeLAN
6. ZeroTier One
7. SoftEther VPN
8. NeoRouter
9. DynVPN
10. UltraVPN
11. OpenVPN
12. Remobo
13. Shrew Soft VPN Client
14. Comodo Unite


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No já měl na mysli to, vo čem jsme se bavili naposled s Myšákem( na srazu)  ??? To Ty Hogi nemůžeš vědět, páč jsi tam nebyl,,ale pořád se něco děje, a ikdyž nebude masívní účast v multiku, tak pořád by o tyto plavby byl zájem.  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jojo zájem by byl Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salut
K tomu našemu multíku. Znáte někdo aplikaci Evolve? Já jsem se dnes na subsimu dočetl, že to používají k MP pro SH4 a příspěvek byl ze června tohoto roku. http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=237770


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ty jo!?,,, já to zkusím prověřit u synovce co hrával CoD a zabývá se profesně IT,,,ale kdyby někdo něco věděl dříve tak ať to sem hodí  :-)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.