Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pomoc s hrou
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pomoc s hrou 
Zdar som tu novacik.chcem sa spytat mam naistalovanu SH3-sedy vlci verziu  expansion gold 3 a nejde mi zobrazovat tzv.bozske oko.tak neviem ktorym smerom idem.dalo by sa to nejako nastavit alebo je na to nejaky mod.dik za odpoved

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
toto milujem, miesto toho aby sa popozeral či to tu už neni riešené (ako, že je) tak napíšem otázku a všeeetci sa ponáhlajte mi odpovedať. Keby si sa možno pozrel aj do nastavenia hry a odfajkol tam čo potrebuješ, tak nemusíš ani vypisovať.



cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Pomoc s hrou 
diky za odpoveď: v tom nastavení ci zafajknem alebo nie to zobrazenie toho tzv.bozske oko  nic sa nedeje .nezobrazuje mi to, preto sa pýtam ci nieje na to nejaká ulita alebo mod.
Hra bola stiahnutá z netu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pravděpodobně se tu motaj jabka  s hruškama. Zaměňuje se tu "Božské oko" a indikátor směru ponorky. Indikátor směru ponorky vrátíš pouze vymazáním textury z GWX, ale ani za milion si nevzpomenu jak se jmenuje a v jakém je adresáři.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nezobrazuje mi keď som pod hladinou smer ktorým idem tzv.božske oko.neviete niekto ako by som to nahodil.V nastaveni hry to mam nastavene aby to ukazovalo ale nic sa nedej.dik za odpovede

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak bacha,,tady se pletou jabka s hruškama. Pokud myslíš ,,Božským okem,, kroužek se šipkou, která ukazuje směr pokud se potopíš, tak to je soubor co je obsažen v základu hry a mody to potom vymazávají, ale dá se tam dodatečně nahrát ale tomuto jevu se neříká ,,božské oko,, . Božské oko je to kam se přepneme a můžeme se dívat na situaci nad bitevním polem libovolně,,, pokud myslíš tohle kamráde, tak to je potom otázka správného zaškrtnutí nastavení hry před začátkem hry. Ale božské oko Ti nikdy nebude zobrazovat kam pluješ, jakým směrem se plavíš. To musíš jako správný Búh uvidět sám tím nadhledem anebo se vrátit do role kapitána a navigovat svou loď. To je vše co Ti můžeme poradit.  Potom už jen musíš pročíst tady fórum hledat co je nejbližší na tvoji odpověď. Hodně zdaru  Wink

P.S. Pokud se potopíš pod hladinu musíš jako správný kapitán pracovat hlavně s mapou a kompasem, s odposlechy atd. těch pomůcek je celkem dost a je to zajímavá práce,, třeba se pod hladinou připravovat na útok pomocí mapy, zakreslování kurzu pomocí odposlechu, zjistit kolik cílů pluje,a jakým směrem to všechno se dá..



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 19. 03. 2016, 18:00, celkově upraveno 2 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Znovu. To co popisuješ NENÍ tzv. "Božské oko", ale jak jsem ti já i švéd psal ukazatel směru ponorky. A znovu opakuju originální texturu přepisuje GWX "prázdnou" texturou. Pokud jí teda najdeš a odstraníš z GWX pak se ti tento ukazatel vrátí. Howgh!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ano je to ta krúžok so šípkou ale už to mam ok.našiel som tu textúru a prepísal som ju originálom a už to facha.diky za pomoc všetkým

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pro příště !! Nepleť si prosím pojmy,,přesně definuj co chceš, pak jsou s tím problémy a jak už radili i jiní,,prosím číst a hledat tady,, všechno je již tady obsaženo na fóru.. Hodně zdaru Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
diky za radu namornici.ešte by ma zaujímalo ze prečo keď skončim hliadku a chcem hrat novu napiše ze mriežka 0,a pri tom som na východzej základne kde som predtým začinal aj koncil.čital som tu o tom na fóre v základoch hrania myslím.urobí mi to po zhruba 3-4 hliadkach.diky za radu vám skusenejšim.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.