Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Uplay-nejde na windows 8.1
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No ten GP ti do hry přidává docela hodně vylepšení a protože prý jsou problémy s ukládáním a načítáním starých a nových kampaní, tak pridali věcičku, která ti Uplay Browser vymaže. Tak právě proto se ptám. Smile  Mě bohužel hra taky nejde při instalaci GP rozchodit. Ale je možné, že to je proto, že jsem si hru stahoval z Uplay.
Zkus stáhnout UPlay z Ubisoftu a pak přes Uplay stáhnout SH. A nebo ještě malá rada. Koukni na http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=221384 a to je na foru vlákno o SH5 a W10. Myslím, že řešení je zde popsáno. Já neumím english a překladač moc nefachčí Smile takže ti nic bližšího nemůžu napsat.

Tohle mě vylezlo s překladače:

Ano, měl jsem ten problém.UbisoftGameLauncher který nainstaluje s hrou nestačí. Musíte jít on-line na svůj účet UPLAY a stáhněte UbisoftGameLauncher App a nainstalujte jej znovu. To vám dá přímý přístup k protokolu na UPLAY prostřednictvím dialogu.
Jakmile budete mít dialogové okno, můžete kliknout na převodovku pro změnu nastavení. Přejděte na nastavení sítě a zaškrtněte políčko "Vždy začněte UPLAY v režimu offline". Poté, co se děje můžete spustit hru aniž by se obtěžoval s UPLAY.
Také pokud někdo se systémem Windows 10 nebo 8, budete muset změnit vlastnosti SH5.exe | Kompatibilita a zkontrolujte "Zakázat zobrazení měřítka na vysokých nastavení DPI" ... stejně jako .... "Spustit jako správce"

Snad ti to pomůže.  Smile A pokud to rozjedeš tak hned modovat, protože v základu to je takový ..........  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked



Naposledy upravil Muckenberg dne 09. 12. 2015, 06:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm.. Moc tomu nerozumím a hned jak budu mít čas od všeho, tak to zkusím poladit, pak když tak hodím nějaký návod.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prostě si stáhni novej Uplay, ten starej na W10 nejede a v nastavení si nastav co ti radí na Subsimu Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Uplay stáhnu kde, ty jejich stránky nejsou cz a v tom já se strácím

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
V pravem horním rohu je "download Uplay PC" tak tam.
 Smile  https://uplay.ubi.com/


Ještě bych chtěl upozornit, že SH5 stáhlé přímo z vašeho Uplay dělá problémy s některými mody. Třeba zrovna TWoS. Smile



Naposledy upravil Muckenberg dne 20. 12. 2015, 08:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuji mnohokrát za rady, hra běží. good posting

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Přeji dobrý lov  Smile A kdyby jsi chtěl poradit s nějakými mody atd., tak se klidně zeptej. Já mám SH5 jeden rok a vlastně nedělám nic jiného než, že zkouším stále nějaké nové mody.



Naposledy upravil Muckenberg dne 20. 12. 2015, 15:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mody do hry moc necpu, nemám s tím dobré zkušenosti, akorát se teď peru s tím, že hra laguje a neměla by, NTB je na to dostačující.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to v případě SH5 děláš, ale obrovskou, ale obrovskou chybu, že tam nechceš dát mody. Smile Třeba takový IRAI 39 nebo 41 od modera TDW ti hru hodně zvedne nahoru. Já zažil i 3 hodiny pod hladinou a furt na mě ty sudy házeli. A letadla na tebe útočí. Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
aA kde to stáhnu?


_________________
CHVALTE PÁNA A PODÁVEJTE MUNICI ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj a co myslíš? Smile


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.