Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
První dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek homepage sh 5 
Ale už to blbne od včerejška. Něco jde a něco nejde.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
teraz som skúšal ofiko stránku SH-5 a mne fachčí kompletne.Nekúšal som hru, pretože na ňu zvysoka kálim Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek homepage sh 5 
Kliknu na comunity a objeví se prázdná stránka.Se nemůžu podívat na svůj rank Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Máš pravdu, ale mňa to vôbec neprekvapuje, pretože hratelnosť SH-5 je myslím pre ubi kubi mizerná  a tak ako ukončili podporu pre SH-3 on line, tak dopadne za chvíľu aj SH-5. Ver, že to aktualizujú a za pár dni spustia (myslím kartu Comunity). Želám pevné nervy a vieru v darebákov kubo soft Cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
huaaa po dlhej doby som nainstaloval sh5, pustim a po cca 30 minutach trapenia sa to idem odinstalovat Laughing  Laughing  Laughing ,  mozna eset juknu  na mod rozhrania sh3,4 Very Happy

 nemozem aspon neviem ako  vstupit do UZO, stale tam stoji ten curak,
posadku neviem aku mam iba kuchar atd viem ze mam Laughing
nastavil som pre zaciatok realitu na 52% a  ked som stretol konvoj tak mi to chelo zameriavat rucnce takze vsetky torpeda mimo cil Laughing  Laughing  Laughing
preskakovat  mapa , tdc , periskop atd ne existuje Laughing

no proste utrpenie , je mi do placu . este skusim mod a uvidim lebo jedno velke plus tu je z   v noci vidim lode  co u sh3 mam doprcane takze skusim poladit .. keby ste niekto vedeli ako  vylepsit hratelnost sh5 budu iba rad akosi  co som cital  tak zatimnic som nenasiel Crying or Very sad , lovu zdar


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek SH 5 
Pro Rado:Stím už neuděláš nic protože Ubi o ponorkách nic neví. A SH 5 není simulátor.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když se to trochu omóduje tak už to pak není tak zlý.   Smile Ubi tam sice podělalo nemálo věcí, to víme všichni, instalačkou počínaje a zbytečnými tragickými chybami jako je absence dalekohledů na můstku konče, ale značné výhody, jako je volný pohyb po ponorce apod. mě osobně donutily k tomu, abych se snažil hru řádně nacpat modama a dal jí šanci.
Jinak, ví se něco o SH6? Bude? Nebude? (SH Online nepočítám)



Naposledy upravil Johny303 dne 19. 08. 2013, 15:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jestli SH 6 bude nebo nebude to nevím a SH online to zase bude fraška.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chlapi všiml si vůbec někdo co dělá osádka po zásahu topéda do nepřátelské lodě? Já čuměl jak péro a to hraju a tím myslím hraju Very Happy SH5 už jeden celý rok. 1WO začne tleskat a rozhazovat vítězně rukama a Frenzen (moje pojmenování obsluhy rozdělovačů) se přidá a taky dělá vítězná gesta. Smile Nevím jestli je to součásti nějakého modu, ale myslím, že ne.


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.