Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 15 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ok, asi sa prihlásim do jednej z tých flotíl, ale asi až niekedy v Júni alebo v Júli. Ešte pôjdem dva razy makať a potom si kúpim HDD, lebo teraz mám žalostne málo miesta + mám nejaké problémy s internetom, ktorý občas padá (najmä pri hraní SH III) takže by z toho bolo viac škody ako zábavy....nový by mal byť v Júni....no a ešte sú tu školské povinnosti  Mad  ....už to treba vydržať a dotiahnuť.....


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdar Všem bez rozdílu.

Jmenuji se Roman, je mi 40 let, jsem ženatý + 2 děti.

SH3 jsem poprvé shlédnul u mého mladšího bratra, při dlouhých cestách jako řidič MKD (mezinárodní kamionové dopravě).
Hrál to zvláštním stylem: nastavil kurzy a jiné pro mě tehdy nepochopitelné věci, a poté během 4a1/2 hodinové jízdy autem to v klidu hrál.
Já byl na poněkud akčnější hry: operace flashpoint, arma a podobné.
Podruhé jsem k ponorkám přišel náhodou. Minulý rok jsem při své cestě do La Rochelle uviděl v přístavu staršího člověka který jen pozoroval vodu. Dali jsme se do řeči a z něj vylezlo že tady během války sloužil, na ponorkách. Ten rozhovor  naprosto změnil můj pohled na tyto zbraně a lidi kolem ní.

Smekám klobouk před jejich odvahou.

Nedovedu si sebe představit na jejich místě, a to ani v nejdivočejších snech. Hru hraji na default, ale i díky Vašim radám se zlepšuji.

Přeji Všem šťastný lov, a tolik návratů co vyplutí. javascript:emoticon('cool')


Citovat
Příspěvek Dopis 
POradi nekdo kde si muzu zahrat Silent Hunter 3 mp dekuji


Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 15 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.