Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Domácí mazlíčci
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
toto je teraz v mojej rodine nambr van Very Happy





Naposledy upravil Hogen dne 07. 09. 2014, 17:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pěknej, pěknej...no teď už jen tak 10 ovcí a máš to komplet. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak este som chcel vam ukazat mojho KapitanLeutnanta Otta







_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Nový domácí mazlíček 
Dneska koupený, přihlášený... Je tichý, ale podle všeho bude umět dobře štěkat, nejspíš i kousat... Není mlsný... CO VÍC SI PŘÁT ??? Very Happy



_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak často to venčíš a kolik toho sežere?Hádám ale,že hlídač to bude dobrý.Až bude mít mladé,tak si zamlouvám jedno štěňátko.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jeste je jeden mazlik k mani v Praze  Wink

Jinak predpokladam, ze bude vencit v sobotu
a na chvilku mi pujci voditko  Embarassed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Do prkýnka vy šibalové!!! Taky bych si zavzpomínal na staré vojenské časy, kdy jsme stříleli zs sapíku vz.58 a nebylo to vůbec špatné,, a bylo by potřeba asi dost potrénovat  Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Yossi, sestřička téhle krásky je k mání v prodejně Alliancze, Na Výsluní 9, Praha 10... Jinak ráže .22, kapacita zásobníku 25 ran, zbroják a nákupní povolení nutné... Twisted Evil Předpokládám, že se na svém prvním venčení v sobotu bude muset ,,vycvičit", ale kdo ví, třeba bude ,,tovární nastavení" vyhovující...  Smile Co se žravosti týče - zkoušel jsem si kamarádovu (o trochu líp vybavenou - světlovodný puškohled, dvojnožka) a dokázal jsem se zbavit 50 nábojů za cca 2 minuty (a to včetně nabíjení zásobníku)... Záleží na tom, jak rychle  mačkáš spoušť... Takže žravý to bude dost  Laughing  Laughing  Laughing I když, krmení v 22ce je pořád Xnásobně levnější, než původní armádní v 223ce Very Happy

Myšáku, s Tvým podílem na výcviku se v sobotu samozřejmě počítá Very Happy

Švéde - už se těším na další sraz - jen nevím, jak z té trávy budeme vybírat ty spousty mosazi - asi to bude muset OMG nějak pořešit Very Happy Very Happy Very Happy



Naposledy upravil von Kočičák dne 14. 10. 2015, 12:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kruci, ta doba tak leti a stare hodnoty uz neplati. Ja znal jednoho kocicaka, to byl ale kavalir doby vpravde americko-revolucni, za pasem kolt a puska s jednim nabojem v ruce.. A doba se meni, revolucni cervenokabatnicka garda uz prezbrojila na samopaly? Very Happy

Btw kocicaku, ne ze bych jen kvuli te vyzbroji Ti chtel nejak podlejzat ci ze bych se Te nedej boze bal, to neeeee, ale kdybych jen omylem napr. na srazu na tvou palandu hodil bagl, staci jen rict vyfic a uz mam tasku v ruce a lezim na podlaze! Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No kurňa taky slintám,,,teď mě sere že jsem se vyhýbal po vojně cvičení,,,teď bych si šel zacvičit zcela dobrovolně a povinné střelby bych opakoval každej den až by byla hlaveň zapečená :-)))))))))... no jo,, tenkrát to nebylo tak vzácný a spíše nás to otravovalo..tak to prostě je


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pockej na jaro
da-li ten nahore, tak bude jeste jiny novy zelezo  Embarassed
(tech starsich bude asi povicero)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Seppe, Seppe, můžeš být naprosto v klidu... Very Happy Ten kočičák, co jsi ho znal, existuje pořád - jen místo pušky s jedním nábojem (upřímně, nikdy jsem jí neměl a u pěší jednotky jsem z počátku fungoval jako tzv. drummer - bubeník) držím v ruce šavli, nebo spíš osobní meč... Very Happy Tuhle potvoru jsme si pořídil prostě jen pro zábavu... A ehm, dovolím si přece jenom jedno malé upřesnění - revoluční americká armáda nosila kabáty modré, červenokabátníci byli Angláni - navíc je to poněkud postarší záležitost, já nosím kabát šedý Very Happy Very Happy Very Happy
A co se týče toho báglu, pokud v něm zrovna nebudeš schovávat bombu nebo chcíplý myši, tak mi rozhodně vadit nebude Very Happy Very Happy Very Happy

P.S: A k tomu revolveru - osobně používám Remington 1858 Army cal.44 Very Happy



Naposledy upravil von Kočičák dne 14. 10. 2015, 23:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak Kocicakovi musim noveho mazlika pochvalit.  super


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pořiďte si tuhle "krysoráž":



a přijedu na sraz i já!  Very Happy



Naposledy upravil Sarroth dne 18. 10. 2015, 05:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Vsak to je taky .22.
Navic to HK416 je od Walthera.
Heckler dela jen original v NATO razi.

To uz bych bral radsi toho S&W. Ten je original stavenej na tu razi a provedenim zbrane by mel vic vydrzet.

To Hkcko jsem nemel v ruce a s S&W jsem se jen vicemene pozdravil, infa jsou z recenci, testu a zkusenosti uzivatelu z webu.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.