Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nasazení lodí do hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nasazení lodí do hry 
Ahojte kapitáni.
Jmenuji se Honza a věřte nebo ne já jsem se do SH asi zamiloval Very Happy A musím se přiznat, že jsem si pořídil postupně i SH4 a SH3. (A zvažuji přihlášku do ligy na SH3.) Jelikož nemám ještě tolik zkušeností s nastavením SH tak prosím omluvte moje některé případné dotazy. Ted bych se chtěl zeptat na jednotlivé lodě a jejich nasazení do hry. Takže. Ve složce "Sea" mám u lodě v cfg napsáno, že tato lod bude nasazena pod kodem 102 a to samé ve složce "Roster" A ted by mě zajímalo, jestli mohu napsat ve složce "Sea"  napsat, že lod bude nasazena jako 102,104 a  poté ve složce "Roster" napsat že tato lod bude u Němců nasazena jako 102 a např u Britů 104. Má někdo ze zkušenějších více znalostí s takovou úpravou? Děkuji za případnou pomoc.
A ted ještě jeden dotaz. Kam sem mi hergot ukládají screeny ? Já je furt nemůžu v PC najít Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
add screeny: mely by byt v rootu hry (aspon u SH3 jsou)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dík za odpověd.Ale bohužel tam žádnou složku nemám. Ještě jedna otázka k lodím. Ve složce "sea" mám složku k BB Tirpitz, ale ta obsahuje jen soubor "val". Mám to chápat tak, že až budu hrát arktickou misi tak mohu někde potkat Tirpitze a nebo musím použít soubory Bismarku a vše přepsat na Tirpitz a nahradit soubor "val". Ovšem nevím co přepisuje soubor "val". Vím někdo může napsat, tak to vyzkoušej, ale já už fakt nemám sílu něco sám v úpravách SH5 zkoušet. To co jsem vytrpěl, aby ty všechny mody tak nějak šlapaly. Asi každý ví o čem píšu Smile
Já jsem si postahoval všechny lodičky co snad šli a ted už jen pořešit jejich nasazování do hry.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
taky tam zadnou slozku mit nebudes, soubory jsou primo v rootu hry
s SH5 zkusenosti nemam, tuto omalovanku jsem si poridil jen ke kompetaci sbirky



Naposledy upravil mysak_bob dne 12. 04. 2015, 10:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ještě k těm screenům,, uvidíš je jen pod nějakým programem,,já si otevřu třeba fotošop a v něm najedu do sh tři a tam to uvidíš,, jde to určitě i sjinými editory.


Jo ,, a s pětkou se nezdržuj pokud chceš hrát online ligu tak se do toho pusť hned a neztrácej čas  Wink



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 12. 04. 2015, 19:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jojo já postahuju co je třeba, pozkouším vše co a jak. No a až budu mít šanci trefit lod a hlavně přežít tak napíšu do rekrutu. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No prostě nevím jestli jsem magor já, PC, hra a nebo kdo. Já si postahoval několik editoru a nic Very Happy  Tahle hra mi opravdu dává. Je to škoda, jelikož mi byl na palubu přidělen poručík od propagandy, tak jsem chtěl zde zveřejnit několik výtisků " Volkische Beobachter"  Smile a jak mi došlo tak obrázky např. z Frapsu se zde na velitelství netolerují Smile Je škoda,že se zde už neobjevují nějaké hlášení z hlídek, protože někdy to bylo opravdu hezké počtení a je jedno z jaké dimenze a fronty Smile

A nezdržuj se 5 dimenzí Very Happy, tobě se to řekne. Chlapi já jak sem si SH5 v prosinci koupil a možná kdybych Vám popsal to co jsem si s tou hrou a modovaním užil tak se tlemíte a říkáte si "si, ale magor stálo ti to za to". Já myslím , že stálo. Já tu hru hraju dá se říci každý den a halvně travím hodně času na můstku a kochám se prostředím. Ona taková šed na horizontu a temné mraky, které pomalu postupují a věstují, že přichází další prosincová bouře. Hladina moře postupně mění barvu a vlny se zvětšují. Smile Však asi víte Very Happy

No a ještě k těm lodím, nevím včerá jsem byl pro zásoby v Brestu a tam bylo zakotevno 34 lodí a zhruba 30 mil před Brestem jsem potkal konvoj o dalších 24 lodích. Very Happy A to máme únor 41, že by příprava nějaké invaze. Very Happy Jen se mi v Atlantiku začínají objevovat stojící konvoje což Bdu nějak nechápe a tuší nějakou léčku proradného Albionu   Mad

A to tady není opravdu nikdo kdo dokončil karieru a potkal někde Tirpitze, Scharnhorsta, Lutzow (Deutschland), Hippera? Já zatím potkal Emdena a Karlsruhe a nic víc. No a to se neptám na Bismarck ten tam bude nejspíše jen na singl  Crying or Very sad A náhodou neví někdo jestli mi hra nasadí do kampaně Graf Zeppelin ? V museu ho mám, ale jestli někdy popluje, když nebyl nasazený

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.