Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
reálný simulátor
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek reálný simulátor 
Nemáte někdo zkušenosti s tímhle zážitkovým programem?
http://www.realne-simulatory.cz/simulator-ponorky/

Možnost průsaku a plášťenky s sebou je docela dobrý lákadlo Surprised
Jít tam ve třech jako kapitán, kormidelník a zbraňový důstojník by bylo super, jen mě odrazuje ta cena 3 x 3000,- za hodinu a půl ...  Confused


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To jsou ti, co nas zadali o spolupraci a pritom nas tam ani nechteli pustit se podivat, co vlastne tvori, o dalsich vecech nemluve.

Mne tam uz z principu neuvidi.

EDIT: jinak jsem tam nebyl, takze to nemuzu ani chvalit ani hanit, ale jak jsem jiz psal, tak mne tam ani nikdo neuvidi.



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 12. 2014, 13:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To je opravdu hloupý Sad Než aby si za pár volňásků zajistili propagaci na fóru s daným zaměřením ... )
Rozhodli se pro negativní kampaň, mají to mít. Tak to na ně taky kašlu! Neutral


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tam neslo o volnasky. Oni chteli s necim pomoct, co nam nechteli vicemene ani ukazat (mysleno rozpracovanou stavbu). Proste se chteli jen zadarmo nachytrat.
Dal to nebudu rozebirat, treba to maji hezky udelany, ale ...


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.