Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
The Elder Scrolls V: Skyrim
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Takže:
Proč bys cokoli opouštěl? I kdybys byl členem gildy v LII, komu by to vadilo??? Jasně, pokud nebudeš chtít hrát dvě MMO, tak tobě - ale pořád můžeš být členem - já se taky pořád považuju za Asfaltového holuba Smile A to už ten server ukončili...
Ať už jsi na začátku odklikl cokoli, tak postav můžeš mít 8, a každou v jakékoli ze třech aliancí - jediný problém je v tom, že pokud se s jednou postavou přihlásíš do PVP, tak se to lokne na tvůj účet, bohužel, takže potom už jinou postavu do PVP za jinou frakci nedostaneš (až do zrušení té postavy), ale jinak to není problém. Jinak, gildy jsou taky na účet, ne na postavu, a můžeš jich ve hře mít 5 - já mám v souč. době dvě čistě komerční (ve hře se obchoduje v gildách), a to  mám jednu v Aldmeri a jednu celoherní, a k tomu mám tři česko-slovenské, dvě taky Aldmeri a jednu celo-, ale popravdě, z těch funguje jen ta naše... Sad
No, vlastně ještě jeden problém by byl: pokud bys nehrál danou postavu za AD, nemohl by ti nikdo z AD pomoct např. s questem nebo dungem, až do Coldharboru, tzn. do vysokolevlového kontentu.
Ještě dodám - mapu a q. prondeš celou, tzn. po 50 levlu, kdy porazíš hlavního záporáka, pošle tě Cadwell - takovej supr týpek s kotlíkem na hlavě (kdo hrál Skyrim, ví proč Very Happy ), už jsi ho potkal v tom vězení, "na zkušenou" do map ostatních dvou aliancí, "abys věděl že tam to taky nebyl zrovna med" Smile
Je nás (ke druhé hodině noční stará informace Smile ) 39. Nemáme fórum, vše řešíme přes ventrilo, teamspeak a chat ve hře. Na ostatní používáme chat na steamu, a popř. tyto stránky (a forum na nich): http://elderscrolls-online.tiscali.cz/
Tady chodím taky skoro denně, takže ti odpovím na cokoli. A taky si mě můžeš dát ve hře do přátel, hledej acc @Aalfik, nebo postavy s křestními jmény Alfia, Alfi, Alfinka (mám 8 postav, to by v tom byl čert abys nenašel Smile mch opravdu hraju za ženské Very Happy důvod je jasný - proč bych koukal na zadek mužské postavě? Surprised ).

EDIT: dle pravidel fora



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 11. 2014, 12:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky za nabídku, další placené MMO ale hrát nejspíš nebudu. TES se mi sice velice líbí, je to hodně originální a sympatické MMO-RPG, ale mým primárním herním žánrem jsou letecké simulátory, na ostatní herní žánry mi už nezbývá mnoho času, takže tam spíš vybírám mezi F2P tituly, než platit hru, kterou bych kvůli nedostatku času stejně hrál hodně nepravidelně a málo. Nasměroval jsem k vám ale aspoň mého kolegu z letky, Srandistu a možná se přidá i ještě jeden kolega z práce.



Naposledy upravil LEON dne 23. 11. 2014, 11:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.