Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nelze spustit SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nelze spustit SH4 
Zdravím námořníci,

potřebuji helfnout! Mám celkem nadupanej ntb s WIN 8.1. (64 bit). Koupil jsem si orig. SH 4 (bez U Boat přídavku) a když to nainstaluju a spustím, tak se mi vedle myši ukáže načítání DVD, začne pracovat fyzicky mechanika, pak zmizí ta ikonka toho načítání a to je vše co mi hra ukázala Very Happy :-( . Každopádně jsem to zkoušel nainstalovat na starej NTB s Windows XP a tam to jede bezproblému a když se tam dá patch 1.4., tak to jede už i bez DVD. Jsem z toho celkem zoufalej, protože jsem zkoušel přeinstalovavat kodeky, instalovat hru na jiné disky pod jiným názvem apod. a pořád nic. Nikde na zahraničních fórech jsem nenašel jak na to. Nevíte někdo prosím jak to rozjet ?!

Díky,
Mara


Citovat
Příspěvek  
zkus to spoustet jako spravce a s kompatibilitou Win 7 prip, WXP


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Díky 
funguje, díky  - jen to bylo trochu narocnejsi s tou kompatibilitou - nešlo to klasickou cestou přes ikonu hry, ale jinak. Diky moc!


Citovat
Příspěvek Re: Díky 
Jj, na sedmičkách a osmičkách jsou s instalací starších her problémy, ale všechny je nakonec přemluvíš, jen musíš rozkliknout obsah DVD a najít na něm instalační soubor a ten spustit - win 7 a 8 má prostě jen problémy s automatickým spuštěním nebo se spuštěním přes nějakou ikonku, musíš najít na disku a ručně spustit ten správný soubor který navíc aby to nebylo lehké se tam často ukrývá až v nějaké složce  Surprised


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.