Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Návrhy na zlepšení funkčnosti či přehlednosti fóra...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Elskare, žádná "rozklikávačka" tam plánována nebyla. Představoval bych si to tak, jak je uvedeno výše. Nic víc, nic míň. Nechci odkazovat na obchody, kde se to dá koupit. Případné nejlevnější či nejvýhodnější koupě budeme klidně řešit v diskusním fóru. Tedy tak jsem to aspoň původně myslel.
Souhlasím s tím, že bych to nijak neroztahoval. Podle mě u každé knihy shora uvedené informace jsou zcela dostačující, další všetečné dotazy pak můžou padnout v diskusi. Moderátor je Hans, tak ten by měl odpovídat (z hlavy) na otázky, kolik která kniha váží , jakou gramáž má jednotlivý list a z jakého je papíru Twisted Evil Pokud to chcete kapitáni klikací (já bych to klidně nechal tak, jak to je, ale proti gustu...), tak to už si musíte upravit to, co pošlu. Včera v noci jsem s tím kousek pohnul, mám už více než polovinu českých knih zpracovanou tak, jak jsem uvedl výše u těch tří příkladů.

2 Hans: Já nejsem žádnej záskok, jen s tímhle pomůžu a ty si budeš moderovat vlákono i nadále Wink
Protože zrovna nechávám dělat knihovnu do pracovny, která je zařizována kompletně nově a knihy se mi válí v bednách, a protože je už stejně vyndavám z beden, můžu u toho dělat tyhle seznamy. Třeba ten výsledek nakonec k něčemu bude. Uvidíme.

2 Elksar: Nezlob se, ale k odeslání toho lepidla jsem se ještě nedokopal, nebyl čas zaběhnout na poštu. Stydím se Embarassed  Ale je pro Tebe koupeno i odloženo Wink



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 12. 03. 2010, 11:08, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To znám, já mám těch beden asi 6-7 Very Happy, něco na půdě, něco u mámy ve sklepě, něco támhle něco tady ... aktuálně mi to poněkud trapně vychází že plocha potřebných knihoven by byla větší než plocha dosud volného obestavitelného prostoru  wall  Laughing ... Preventivně jsem přestal i s pravidelnými návštěvami oblíbeného antikvariátu  Crying or Very sad

No zpět k tématu, rozklikávačku s odkazy určitě ne, o to jsem se už pokoušel a není to dobrej nápad. Odkazy mají tu špatnou vlastnost že se časem stávají neplatnými. Navíc vygooglit nějakou knihu je snadné ( třeba i za pomoci rozvíjející se funkce Google knihy, tam bývají i ty odkazy a některé i aktuální  Very Happy  ).

Upustil jsem i od nápadu krátkých recenzí, přece jen co člověk to názor a diskutovat se dá "pod čarou" ...

Jinak díky na nabídku, pomoc se mi hodí  Wink



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 12. 03. 2010, 10:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No takže upravovat "na klikací" bych to musel já a to se mě výsledek vs nutná investice času a práce nerovná adekvátní a to z mnoha důvodů.  Very Happy Možná zapracuju nějaký seznam/menu(rozdělení na literaturu faktu, "beletrie" apod), ale to je tak vše.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ad seznam knih, filmů apod...
mno já bych tam teda osobně přidal aspoň to hodnocení...
každej kdo to četl tam pak může přidat 1-5 hvězdiček, jenom pro obecnou představu a rozdělení "škvár" x "stojí" za přečtení by to možná stálo...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
chtěls říct Hans tam přidá hvězdičku, že  Wink ?!


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Neviem či sa mi to zdá, ale včera som videl počet námorníkov 590(?) a dnes vidím 558. Čo sa utopili??? alebo prebehla čistka ala neaktivní out!!! Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 17. 08. 2010, 09:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nezda, viz pravidla bod 16.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Návrh na skrášlenie fóra. 
Podľa mňa by sa nemusel zobrazovať po úprave príspevku riadok "Naposledy upravil...". Či?


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
musel, aby bylo videt, kdo to upravil (treba admin/moderator) a kdy,
nekteri vykukove by pak mohli "pozmenovat svou pravdu", co napsali na prvni pokus, na ktery muze reagovat dalsi prispevek.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aha...tak to je škoda. Bez toho by bolo fórum krajšie. Blbý "výkukové"  Laughing .



Naposledy upravil KUBO dne 02. 11. 2014, 10:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Salut námořníci, chtěl bych se optat zda by nešlo nějak pořešit obrázky zde na foru. Postupně si pročítám a sosám infa zde z fora, ale bohužel mraky příspěvků je znehodnoceno nefunkčními obrazky. Asi každý ví co myslím.  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nejde,
po padu nebo cistce postimage - kde byla asi vetsina obrazku ulozena - jsou uz nedostupne
Jedine pokud by je autor prispevku jeste nahodou mel a editoval prispevek s novym odkazem, ale to asi nebude realne - po tech letech.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na situaci a odpovědi od Boba to nic nemění, ale hodně toho pokakal hlavně imageshack ... a je to hold tak jak mysak píše.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to je škoda, protože hromada příspěvků ztratila svojí informační hodnotu. Třeba ty kde se píše jak si vytvořit vlastní mapu. Sad



Naposledy upravil Muckenberg dne 30. 07. 2015, 18:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No...sekce Historie utrpěla asi nejvíc.  Crying or Very sad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.