Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Tak už to je rok...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ja to Sarre bral podle tohoto, jak jsem tady dnes brouzdal http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=31 a až mě to vyrazilo dech jak ten čas letí,, i tak si jako zakladatelé zasloužíte poklonu, páč to tady bylo a je s ponorkama skvělá zábava a perfektní organizace  super


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to jedno(to vlákno je uzavřené technické jen pro velení a spol). Ale na druhou stranu to je prostor pro zavzpomínání aneb trocha nostalgie. Ač se první osazenstvo začalo pouštět už 5. večer. Wara si tenkrát vyprosil oficiální zahajující datum 6.9.2006. Že to má prej grááády. Very Happy Pak měl ještě jednu verzi 11.11.2011 ale to jsem mu rozmluvil.  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Laughing  super


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ten letí čím dál rychleji.... Smile
Gratulace k výročí a poděkování všem těm co to tu ještě drží nad...nebo spíše pod vodou  Wink


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Meine šmutlick bande! Moje velka srdečna glückwunsch k 8. jubiläum k zakotvit hier!

Helga


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teeda... to je roků... jen tak dál!
*tleská a nadšeně juchá Smile


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.