Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Únava posadky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
je to tim ze u torped mas BOJOVY STANOVISTE !!!! Ja pri vypluti poustim GRAMOFON . Ten ma tu vyhodu ze navozuje pocit bezpeci a namornici vic vydrzej . Jinak pokud to chces podle realu tak je po 2 nebo 4  hodinach vymenuj .....  Wink

ale jak uz tady nekdo psal jakmile ziskaji vetsi hodnost okamzite vic vydrzej .

S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to jsem netušil, že gramec má tak pozitivní vliv. U mě jede hodně, neb se mi líbí hodit kopyta na stůl, poslouchat ty praskající desky a jen tak se kochat  Smile
S tim střídáním to asi bylo 4 hodiny hlídka 8 hodin odpočinek, ve strojovně a centrále byly směny po 6 hodinách, ne? A myslel jsem, že i v příďovým torpédovým prostoru byly nějaký místa pro odpočinek. V podstatě mi přijde únava během plavby zbytečná, stačilo by, kdyby se spouštěla jen v pohotovostních situacích


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
von  Springkäfer napsal:
Tak to jsem netušil, že gramec má tak pozitivní vliv. U mě jede hodně, neb se mi líbí hodit kopyta na stůl, poslouchat ty praskající desky a jen tak se kochat  Smile
S tim střídáním to asi bylo 4 hodiny hlídka 8 hodin odpočinek, ve strojovně a centrále byly směny po 6 hodinách, ne? A myslel jsem, že i v příďovým torpédovým prostoru byly nějaký místa pro odpočinek. V podstatě mi přijde únava během plavby zbytečná, stačilo by, kdyby se spouštěla jen v pohotovostních situacích


Tusim, ze je to v SH3 nejak takhle  : unava posadky "zamrzne" na aktualnim stavu pri zrychleni casu 64 a vice... krome posadky v ubikacich - tato cast posadky regeneruje.
Pri zrychleni 32x a mene se unavuje posadka na vsech stanovistich vyjma posadky v ubikacich - ta se myslim unavuje jen v pripade dlouheho vypeti pri stretu s nepritelem ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Teda já jsem sice zatím dost amatér ale zjistil jsem, že pokud přebytek posádky uklidím do opravárenské čety, unavuje se daleko pomaleji. Takže maximální zatížemí jsem vypozoroval takto: strojovna; můstek podle počasí; torpedomety podle zatížení; radiostanice a kormidelna. Důstojníci jsou kapitola sama pro sebe. Opraváři bez práce odcházejí asi na úrovni kormidelny. Teď jsem zrovna udělal trochu bengál v Hartlepoolu a i s delším pobytem v bojové pohotovosti jsem to na VIIce vydržel (ale urvaný jako koně byli). Spíš bych uvítal, kdyby se party pro šíbování daly nějak spojit do skupin. Ani SHIFT ani CTRL to nejde. Pravý / levý tlačítko mi nevyhovuje. Mám, pokud to jde, stanovený party kdo koho střídá.
A to jsem záměrně nenakupval zkušené námořníky ani poddůstojníky. Ať si vybojují ostruhy na naší ponorce.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak já to na VII řeším tak, že dokud nemám "naboostěnou" posádku vyznamenáníma, tak držím jen takovej počet lidí, aby mi nikde nikdo moc nepřebýval. Takže držím počet námořníků -5 oproti max. počtu a tak mám v podstatě na každou pozici dvě hlídky, které střídavě točím.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
caute , len tu chcem dodat pokial ma niekto problemy s vymenou unavenych ludi alebo ked chcete prerusit utokove postavenie na volnu plavbu a zostanu vam na 100% vzdy  v torpedovych miestach ludia tak staci mysou nabehnut na torpedovu miestnost a pravym kliknutim vam vyskoci okneko co chcete s posadkou robit a ked chcete aby odpocivala tak sa vam cela presunie na postele a nemusite ich po jednom pretahovat!!! Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
únavu posádky jsem vyřešil nastavením No Fatigue, protože jsem velitel U-Bootu a ne chůva (kterou jsem svým posádkám dělal poměrně dlouho ve vanilla SH3). Únava mi nevadí (v sérii Jagged Alliance se dala využít i v boji), ale přestože je hlídání posádky jistě velmi zábavné   Laughing  , byl bych raději, kdyby to bylo řešeno jiným způsobem (automatické střídání směn apod...).


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To že pri akej rýchlosti sa ešte bude unavovať posádka sa dá nastaviť aj v SH3 Commanderi. Stačí upraviť čas pri 3D views.
.
.
.
Viem že vlákno je už 6 rokov staré.  Rolling Eyes
Toto je len info pre ďalšie generácie.   Cool



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
KkUuBbOo napsal:
To že pri akej rýchlosti sa ešte bude unavovať posádka sa dá nastaviť aj v SH3 Commanderi.


Já jsem za tuhle informaci rád, i když teď už nějakou dobu nemůžu kvůli času hrát, a nevím, jestli se ke hře budu moci vrátit.
Do teď jsem jen věděl, že někdy se posádka unavuje rychleji, jindy pomaleji, ale že mechanismus je nastaven tímhle způsobem (únava jen do určitého zrychlení), to se hodí vědět. Dík!


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak rýchlejšie sa unavuje posádka len pri ťažších podmienkach alebo pri strese (veľké vlny, útok/útek).



Naposledy upravil KUBO dne 13. 10. 2014, 19:57, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.