Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém Windows 8
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém Windows 8 
Zdravím všechny mořské vlky.Byl jsem nucen koupit nový pc a nyní mám problém.Windows 8.Hra nejde omodovat,natož použít mission editor.Vždy spadne a program SH 3 přestane pracovat.Prosím o radu jak hru zprovoznit.Kompatibilita a podobně.Všem moc děkuji a dobrý lov.
citace:
...Dík za rady kapitáni,obě měly přínos.Jen mission editor nechce upravovat mise a kampaně,jako to normálně šlo na win 7.Nějaká rada by ještě nebyla prosím? Crying or Very sad




Naposledy upravil Sea warrior dne 10. 07. 2014, 23:49, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ligova instalace tGW funguje.
Ostatní nevim - nepouzivam.

Edit: Zkus nastavit spousteni jako spravce.
Jeste se divam, ze to spoustim v rezimu kompatibility W XP



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 06. 2014, 15:48, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Problém Windows 8 
Nevím, mám sedmičku, ale pokud ti nejdou mody, tak je zkus použít natvrdo (přepsat jimi původní soubory hry).


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Děkuji za rady kapitáni.Mody fungují.Ale mission editor nechce ukládat vytvořené mise a upravenou kampan.Ikdyž se snažím dělat vše podle návodu.Prosím moc moc o radu.Docela mě to drtí Crying or Very sad  Crying or Very sad  Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
neviete čo robit aby išiel sh3 na Windows 8 aj ked zmenym kompatibilitu a spustim ako spravca tak nejde ps ta hra je originalna.

Edit:prosim o postup ako nainstalovat originalny silent hunter 3 aby siel na windows 8.

Edit Provedeny Seppem v. Ch. Z důvodu spojeni prispevku



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 05. 08. 2014, 17:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Marian Varga:

Tak nevím,dal jsem na rady a normálně mi funguje.Take mam originální cd.Predtim jsem po instalaci hru cracknul a to byla chyba.Preinstaloval jsem a šlape normálně.


EDIT: Quote - viz pravidla



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 08. 2014, 11:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.