Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Hull Integrity - nevidím indikátor
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hull Integrity - nevidím indikátor 
Zdravím všechny Kapitäne der U-Boote. Prosím o radu a mám vážný problém. Hraju SHIII 1.4 + GWX 3.0. Mám takový problém, že nevidím stav integrity trupu lodi. I když je pravda že je to plus k realitě, při zuřivém útoku se přejen hodí vědět stav lodi. Všechny ostatní systémy vidím funkční/nefunkční. Nevím zda-li je to díky GWX nebo ne. Pročítal jsem fórum a nenašel jsem o tom ani zmínku, tak jestli jsem to přehlédnul, omlouvám se. Jestli je to práce modu mohlo se to vyřešit alespoň reportem od chief engineera. Ale nic takového jsem taky nenašel. Sad Prosím o radu Velké Kapitány. Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to součást modu.. realismu.

-otevřít složku /menu
-otevřít en_menu.txt
-najít řádku 589

upravit na:
589=HULL INTEGRITY %s %

-uložit
-a máš ho zpět


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ano. Děkuji velice. Zrovna jsem na to přišel že je to mod. Jsem dnes totiž velice nešťastný. V práci si koušu nehty jak se těšim jak zapařim SHIII a od dneška se mi stává, že hra jednoduše padá a docela mě to štve. Říkám si třeba je to tou warez a když už jsem si jistej že mě ta trojka tak chytla tak si jí koupim. Zaplatim steamu 150 korun, stáhnu odtud GWX+SHIIICommander (nainstalováno dle návodu tak snad je to korektně), rozjedu první hlídku a hned překvápko co jsem ještě neviděl. Uprostřed severního moře stojí holandskej tugbouat a nějaká loď kterou vidim prvně, na stěžních jí svítí dva lampiony a nemá vlajku a v periskopu ji nezaměřim. Chvilku na ně civim, ale holandsko je ještě neutrál tak pokračuju směrem SF. A když jsem tak ve 3/4 severního moře zase crash.  Crying or Very sad  
Všechny ovladače mám nejnovější aktualizuji pravidelně
Notebook HP Probook 455
Win 7 Pro x64 (legální a aktualizované)
AMD A8-4500M APU with Radeon HD graphic 1,9GHz (Quad-Core)
AMD Radeon HD 7640G + 8600/8700M Dual Graphics
4Gb RAM
DirectX je v cajku
I ta utilitka v SHIII na zjištění HW mi říká jo kámo ty to máš v pohodě. Ale prostě mi to crashuje.

Ještě mě napadá, nemohla by to dělat časová komprese 1024, že by to nestíhala RAMka?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.