Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 12 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Instalace, opatchování a ošetření SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nefunkční patch nocd 
Nazdar kapitáni. Počase jsem chtěl hrát SH3 o rozšířené GWX protože s SH5 čekám na RUB. Už v základní instalaci byly problémy, musel jsem z verzí 1.1 postupně až na 1.4b, protože finální verze mi kupodivu hlásila, že nemůže být nainstalovaná na verze bez mezipatchů.(!!!) No, povedlo se. Před instalací GWX jsem chtěl dát patch "nocd" (mám originálku z roku 2005, tak to nepovažuji za podvod) jenže jsem tedy čuměl: hra hlásí že chybí knihovna drawlib.dll. Dobře. Když ji najdu a zkopíruju do ncd, najednou chybí soubor kernel.dll. Najdu, zkopíruju, chybí další. Co je to zase za Starforceovinu? Ví si s tím někdo rady? hrát s plackou v mechanice znamená pro můj sváteční origo kotouček do roka smrt na prošoupání. a nikdo mi jiný nedá. Díky.

Edit: ještě takový hloupý dotaz: On ten nocd patch vypadá jako upravený 1.4b. Nemontuje se nakonec místo něj? Já už si to právě nepamatuju.



Naposledy upravil Milan L. dne 25. 09. 2010, 13:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Nevím.

Akorát mě překvapilo to prošoupání CD v mechanice. Já jsem se na svém starém počítači o mechaniku nijak extra nestaral a nikdy se mi nic neprošoupalo, i když si v ní některé kousky opravdu prožily svoje.

Teď mi ale trochu přejel mráz po zádech. Vzpomněl jsem si, že se nám kdysi zničilo pár videokazet, když se zašpinil vnitřek videa a my si toho doma nevšimli...Je třeba CD mechaniky v počítačích průběžně čištit ? Nebo je to jedno a prošoupání je věc náhody ?


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Příteli, Jobová zpráva. Velmi drahé (luxusní) vydání Pána prstenů už mi nejde (tam se zase nestabilní plast k zápisu vyrovnal a záznam zmizel následkem tepla z mechaniky při přehrávání, ovšem náhradu si můžeš nechat soukromě za své udělat. "Trója" se mi rozletěla v mechanice, berouce do hrobu i vypalovačku. A obrousená CD/DVD včetně optických hlav - co chvíli. Ano, hlavy mechanik musíš čistit a jsou na to prostředky. Ale věř mi, že opatření nocd by nevzniklo, kdyby majitelé věděli že jejich placky jsou v pohodě a bezpečí.

Teď ale mám jiný problém. Už jsem musel dočasně odinstalit i SH5 s jejím JSGME, protože reinstalace SH3+GWX mi ji nabourala. No co, zahraju si ji od začátku znova.
Jen mi štve, že nocd teď dělá takové blbiny. Já si chráním jen svou věc, nic nekopíruju a nerozšiřuju a originálku mám regulérně koupenou 5 let. A můžu říct, že patřím mezi takové blbce, u kterých nenajdeš jediný program načerno a proto se hlavně na nás výrobci mstí. Díky svým registracím jsme dosažitelní.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No keby som mal spočítať koľko mechaník som ja už musel vymeniť kôli rozbitým CD(DVD) tak by som sa už ani nedorátal. Ja len trpnem, kedy mi zase zomele ďalšie DVD SH-3, pretože jedno už som musel dokupovať. Je to sice lumpáreň od Ubi softu, ale keď som chcel hrať tak som ho jednoducho musel kúpiť. Sranda by bola teraz pri lige. Asi by som sa smiechu nezdržal. Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
NoCD funguje dobre.
Mam jednu z prvnich SH3 v.1.0 a patch na 1.4 mi tam jde v pohode hned (pozor, v textu je napsano, ze se jedna o 1,3, ale to je chyba)
Po instalaci TGW jsem dal NoCD a vse je ok


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
páni ono skutočne niekedy je dobre si to tu prečítať a hneď prvých pár riadkov. nodvd už fachčí a len dúfam, že aj v lige ... dnes to zistím Surprised
asi ma niekedy myšák pravdu Laughing



Naposledy upravil Hogen dne 26. 09. 2010, 10:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Hogen, Myšák Bob: To mne tedy omejou. Když jsem si dělal GWX, nešlo po odinstalaci SH3 (všeho, včetně savů) nainstalovat. Pochopil jsem, že "vidí" do budoucnosti, protože chybové hlášení vypsalo upozornění v tom smyslu, že na PC se nacházejí mnohem novější " modded". Teprve když jsem odinstaloval SH4 i SH5, dalo se GWX nainstalovat, a SH4+SH5 až po něm.Jenže podle návodu jsem přitom na novou čistou instalaci SH3 + patch 1.4b nainstalil nocd - a nešlo. Pořád hlásilo že další a další soubory nemůže najít. Teď už mám všechny tři SH i s GWX nainstalované a skvěle běží, jenže s DVD v mechanice. Nechápu, co se mi se zálohami kde bylo i nocd (asi čtyři) stalo, protože je jasné, že ho něco přepsalo. Pokusím se ho sehnat znova.


To Myšák Bob: Myšáku, myslíš tedy že (až to nocd seženu) můžu ho nainstalovat i na to GWX? Už ho mám rozehrané a nechtěl bych tu veleoperaci odinstalace/instalace SH3+4+5+patche dělat znova. Dík.



Naposledy upravil Milan L. dne 27. 09. 2010, 00:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
pre Milana v tejto sekcii hneď v prvom príspevku od Sarrotha v 3. bode je modrou farbou "ošetřeni"... klikni na to a tým si stiahneš nodvd do svojho kompu. Rozbalíš to a skopíruj do ...SH-3 hlavného adresára. Ja som si pre istotu skopiroval origo súbory do svojho adresára a až potom so skopíroval súbory z nodvd. A hra mi beží bez problémov aj v lige LDK.



Naposledy upravil Hogen dne 27. 09. 2010, 07:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Hogen: Tak díky moc tobě i Myšakovi. Už to jede i přes GWX. Nakopíroval jsem to přesně do složky, vyhodilo to pár protestů ale rozbalilo se a maká. Díky moc!


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
can not initialize 3d engine
toto mi vypise.. ine hry slapu ostosest.. ale sh sa mi neste spustit.. neviete mi poradit??

Intel celeron E3300 2,5GHz
3GB DDR2
Nvidia geforce 210


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
procti si patricne vlakno fora s W7


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek pomoc byla úspěšná 
Ahoj,díky tomuto foru jsem si ušetřil potíže s rozeběhnutím SH3 na notesu s W7.Až se trošku pocvičím,jdu do on-line hry. Smile
     Dobrý lov..


_________________
Wer auf See siegreich sein will,muss stets angreifen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Bezva, 5.flota čeká Smile
Jo a necvič ten singl moc dlouho,ať tě ty zlozvyky dokážem odnaučit  Rolling Eyes  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Problém s pauzou 
Ahoj
Do včera jsem hrál beztrestně a potápěl jsem lodě, ale dnes se mi tam hodila pauza, kterou nemůžu nijak odstranit...Co stím? Díky za radu

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 12 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.