Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Steam a SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Steam a SH3 
Zdravím mořští vlci
Chtěl bych si koupit SH ale nevim jestli si ho mám pořídit už mám totiž SH4. No další věc je ta že bych si to chtěl koupit přes steam a když sem si modoval SH4(kterou mám taky přes steam) tak to dělalo docela bordel. Tak se vás teda táži, mám si to koupi přes steam nebo si mám koupit CDčko?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Steam a SH3 
Nevím, SH přes steam nemám, ale zkušenost s jinýma hrama co mám přes steam a následnýma aplikacema různých modů mám dobré zkušenosti, u steamu dělá neplechu jen jedna věc, standartně je zapnutá u všech her automatická aktualizace, tu je třeba u každé hry kterou chceš omodovat vypnout, protože když hru omoduješ tak si steam myslí že máš starší verzi a stáhne ti hned znovu patch a ten samozřejmě přepíše tvůj mod, a za druhé je třeba mody instalovat natvrdo, tedy ne přes JSGME ale přepsat jimi původní soubory.
Jináč asi kup co ti vyjde levněji.
SH4 jsou americké ponorky, SH3 německé, takže to co rozhoduje jestli si máš SH3 pořizovat je tvůj vztah k německým ponorkám, je-li pozitivní kupuj, je-li negativní nebo lhostejný nekupuj. Každopádně počítej s tím že SH3 má horší grafiku než SH4, ale co se týká modů existuje jich na SH3 více než na na SH4 a jsou většinou více vypilované. Takže u SH3 jsou plusem mody a mínusem grafika. Každopádně kdybys někdy uvažoval ještě o SH5 a váhal mezi pětkou a trojkou tak rozhodně trojka, pětka má akorát hezkou grafiku ale jinak je to arkáda i s těma nejlepšíma modama.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo na tu 5 sem se díval a teda vůbec se mě nelíbí. Btw doporučil bys mě nějaký mód/modý na začátek? Hlavně teda asi na grafiku.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Procti si forum, je tady toho dost.
Jestli chces grafiku, tak si porid SH5.
Jestli simulaci tak SH3 - pro zacatek treba s GWX nebo LSH.



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 11. 2013, 22:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj, také bych doporučil GWX nebo jeho starší verzi tGW.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo nad tím GWX sem taky přemýšlel. Jo a jak bych to měl nainstalovat na základní hru aby všechno fungovalo a bylo to aj v češtině? Moc se v tom nevyznám tak bych nechtěl aby se mě to nějak posralo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
de Payns ti to napsal v prvnim prispevku.
a jak na GWX - na to je na foru cele vlakno (mozna i nekolik) - staci cist  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No to vím jak nainstalovat ale nevím v jakém pořadí aby to šlapalo. Asi sem to špatně napsal.

EDIT: Tak už sem si to nainstaloval hodil sem tam aj češtinu a jede to vše OK.



Naposledy upravil MrHookyCZ dne 15. 11. 2013, 15:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.