Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nejdou mody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nejdou mody 
Zdravím mořští vlci.
Funguje tady toto fórum ještě vůbec? Smile Teď k problému. Stáhl sem si ten jsgme program a přes něj sem si začal modovat hru. Hodil sem tam češtinu do ubm a TM a když sem zapl hru tak mě spadla s tím že program přestal pracovat. Když sem tam ty mody házel bez toho programu, tak mě to šlo ale zase když sem je chtěl oddělat, tak to nešlo. Takže sem musel reinstalovat hru abych ten mód oddělal a jelikož to mám na steamu tak to docela trvá  Very Happy. Neví někdo co s tím?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
cau, ctyrku sice neznam, ale napada mne jedine nespravna aplikace modu pres jsgme


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No na tom se nějak moc pokazit nedá Very Happy. Jen když sem tak měl aktivní 1 mód a hodil sem tam druhý mód tak mě to vyhodilo nějak asi chybovou tabulku. Kdyžtak to zitra zase zkusím, vyfotím a pošlu to sem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak tady je ten screen co mě to napíše když chcu k jednomu módu přidat druhý mód. http://imageupload.pjweb.cz/di-XXU1.png

EDIT: Jo a když mám hru koupenou na steamu jde do toho nějak dat plně lokalizovaná čeština? Sice sem si stahl češtinu tady ze stránek na UBM ale něco přeloženo neni. Mám koupené aj UBM datadisk



Naposledy upravil MrHookyCZ dne 27. 09. 2013, 15:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je pochopitelné, že Ti to spadne. Ta čeština není pro megamody do SH4 jako TM, OM nebo RSRD, ale pro základní hru. Přepisuješ tím části těch megamodů a protože hra je pak nemůže najít, spadne do woken.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jenže když tam dám třebas ten fotrs + TM tak to taky padá a při aktivaci druhého módu to taky vyhazuje tu tabulku..



Naposledy upravil MrHookyCZ dne 27. 09. 2013, 17:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, chce to číst pečlivě readme. FOTRS a TM jsou dva samostatné megamody, které nelze spolu kombinovat.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha  Embarassed. Tak to sem nevěděl  Embarassed. Jo a co ta plně lokalizovaná čeština? Dá se sehnat když to mám přes steam?


EDIT: Takže sem zkusil dat jen TM samotné, zapl sem hru a zase spadlo s tím že program přestal pracovat.

EDIT2: Tady sem zkoušel co vydrží německá ponorka a byl sem překvapen Smile http://ulozto.cz/xMQj3KYt/260m-png
Jo a nezašel by někdo třeba na TS nebo skype? Mám pár otázek a nechce se mě to tu rozepisovat Smile



Naposledy upravil MrHookyCZ dne 27. 09. 2013, 20:24, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já nechápu do čeho vlastně chceš tu češtinu, do originální verze hry nebo do některého modu?
Jestli do origa tak bys měl mít ve steamu nabídku v jakém jazyku chceš mít hru, prostě rozklikni ve steamu pravým myšítkem nabídku a v okně jazyka zadej češtinu, mělo by ti to stáhnout patch a přepsat do češtiny, pokud ti to tam nabízí jen angličtinu a němčinu tak si musíš stáhnout češtinu samostatně, to si vygooglit určitě umíš sám, a tu pak natvrdo naistalovat do hry.
Pokud chceš češtinu do nějakého modu musíš samozřejmě hledat češtinu k tomuto modu, tam ti čeština krabicové verze samozřejmě nepůjde.
U modů je nutné se pečlivě dívat zda jsou kompatibilní, většina modů se navzájem nesnáší, takže musíš pečlivě vybírat, doporučuju RFB + RSRD.
Jinak si myslím že hra češtinu nepotřebuje, určitě to málo si dokážeš přeložit sám.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.