Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Základy hraní Silent Hunter 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Question  Počkat počkat - to jakože vzali třeba zadní rezervu, dali jí do vody, torpédo plavalo, oni ho otočili a potom ho zvenku nandali do torpédometu  Shocked ?


http://www.youtube.com/watch?v=MLlYyjLOJ3M&feature=related
tak sem to konečně našel...je to možné tedy tímto způsobem Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Surprised  Surprised No tak to je hukot Very Happy. Ta německá vynalézavost - hodit torpédo obalené plovacími vestami do vody, otočit ho, potom klesnou ponorkou o metr dva, natlačit nad ní plující toprédo a zase se úplně vynořit Very Happy.

Díky kapitánu Saldymu za aktivitu super

Btw amíci na jachtě neměli zrovna moc dobrej den... (kde se tam vůbec vzali ?? - jestli to vůbec amíci byli, přeci jen propaganda...)


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
saldy diky,to sem jeste nevidel,si umi fakt poradit  Idea  cool


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Krasna prace, pane kapitane, presne tohle jsem potreboval dneska v noci udelat, ale ta chamrad lina ne a ne na neco takovyho prijit !!!  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Neporadil by mi někdo jako nováčkovi, v jakých případech mám posílat velitelství hlášení když jsem na hlídce? Samozřejmě, že když spatřím konvoj Smile  Ale mám jim hlásit každou osamocenou lodičku? A ještě jak poslat takové hlášení, přes ikonu radisty a pak "poslat hlašení o kontaktu"? Nebo se to dělá jinak Question  třeba přes klávesu M ,ale to je asi úplně ten samý výsledek, co? Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Procti si forum, jak k hlaseni, tak i k dojnym kravam (tvuj dotaz v jinem vlakne) tu informace jsou  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek dotazy 
Tak otázky, které mě aktuálně trápí:
1) Posádka je unavená po pár hodinách plavby. Včetně důstojníků. Normálně vydrží mnohem déle. Co je špatně?
2) Stalo se mi, že ze 6 vypálených torpéd bouchlo jen jedno jediné. Všechny kromě jednoho jsem střílel přibližně kolmo. Květen 1940, C2 Cargo. Nikdy předtím se mi to nestalo, selhávání torpéd mám vypnuté.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Gudy, máš nick slávneho nemeckého maršála, ktorý sa určite na každý problém dobre najprv teoreticky pripravil a potom ho vyriešil. Skús to aj Ty. Čo sa týka posádky musíš ju sledovať a pri poklese výkonnosti jednoducho vymeniť a hlavne nemať posádku v sekciach, ktoré prave nepotrebuješ. A torpéda v roku 1939-40 boli aj v historickej súvislosti značne poruchové. Známy je výrok o " drevených mečoch ". Skús občas pozrieť aj do manuálu, ktorý ku hre máš a keď nie tak je hneď ako prvé vlákno v tejto sekcii, prípadne použi klávesu F-1.l


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene, nerozumíme si. Asi jsem se nejasně vyjádřil. Odehrál jsem zatím tak 15 hlídek a důstojníci začnou být unavení řekněme po pár tisících kilometrech. Ale při jedné jediné (!) hlídce se mi právě stalo, že byli unavení snad po 800 kilometrech. Tak unavení, jako nebyli ani po komplet obeplutí Anglie. To je to co mě zarazilo. A měl jsem je na obvyklých místech jako vždy, samozřejmě sekce co zrovna nepoužívám jsou volné a námořníci odpočívají.
Jo a ty torpéda - Nebyla to poruchovost ale to, že jsem na loď střílel moc zblízka. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.