Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Výdrž posádky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Výdrž posádky 
Ahoj lidi, teď teda čumím jak puk. Vyplul jsem z Wilhelmshavenu a jsem teprve u Doveru a teď koukám na posádku a skoro celá je unavená, skoro všichni mají u sebe ten vykřičník a to včetně důstojníků ve velitelské místnosti! Všichni utahaní, u motorů, u elektromotorů na hlídce, u rádia u sonaru, prostě všude! Co to má znamenat?  Shocked

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na vetsinu tvych, doposud vznesenych, dotazu je odpoved na foru, staci jen cist  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Koukal jsem koukal a nenašel. :/ Celkově je ta hra dneska nějaká divná. Je normální, že mi z 6 vypálených torpéd vybuchne jedno jediné? A ano střílím na loď samozřejmě kolmo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Podle roku a roznetky to muze byt normalni, ale to je tady taky popsano  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Guderian víš co? Sepiš si všechny dotazy a až to budeš mít tak mi přes soukromou zprávu všechny pošli a já ti helfnu ať nám tu nezasíráš fórum pakárnama  Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dobře tak promiňte, já myslel, že od toho je to forum, klidně to smažte jestli chcete. Já to budu psát postupně do základů hraní SHIII. Pardon.  Wink



Naposledy upravil Guderian dne 16. 07. 2013, 11:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Forum to sice je, ale je brano jako studnice znalosti.
Jen nebyt linej hledat a cist  Wink

Kdyby se kazdymu na stejnou otazku odpovidalo jenom 10x, tak tady nikdo nic nenajde  Mad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo však chápu v pohodě.  Wink Už jsem ty otázky napsal do těch rad pro začátečníky, tak tohle klidně smaž, ať to tady nezabírá místo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.