Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Historická přesnost SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Historická přesnost SH3 
Jelikož o ponorky a ani vlastně o námořnictvo jako celek se moc nezajímám (moje doména jsou pozemní bitvy, hlavně tanky - viz můj nick Very Happy), nemůžu posoudit, jak moc je hra realistická v kontextu historie. Zatím jsem celkem potěšen, všechno se mi zdá ok, jen se mi dnes stala taková divná věc - 9. července 1940 narazím na velkou anglickou nákladní loď, která převáží hromadu tanků M4 Sherman. Což je dost divný, protože jeho výroba začala v roce 1941.  Laughing

Narazili jste na podobné chybičky?  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Historická přesnost 
Mně se stala zábavná věc, hraju kampaň za ponorku VIIB U-51, jenže ta se potopila 20. 8. 1940, o čemž mě zpravilo rovněž naše velitelství skrze radiovou zprávu, no a nyní je 23. září 1940 a já si posmrtně pluji dál, bohužel se

nedá nastavit jaké číslo bude mít ponorka, je to čistě náhodné, občas se mi podařilo strefit se do čísla ponorky, jenž přežila celou válku.

A s těmy Shermany si nelam hlavu, ta loď je udělaná designově tak, že převáží prostě tanky Smile mysli si třeba, že to jsou M3  Very Happy



Naposledy upravil Vojtino von Kraftwerk dne 16. 07. 2013, 02:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Vojtino
Změna čísla ponorky je možná přes sh3 commander. Ten umožňuje i nastavení dalších funkcí blíže realitě. Např.skutečné délky misí, převelení členů posádky nebo sabotáže na palubě. Aby byla hra zajímavější, tak sh3 commander+některý mega mod+OLC ruční zaměřování diskem+realita na 96% a dá se to hrát Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Historická přenost 
Ach tak, no já docela nerad používám SH commander, ale mělo by to určitě jít i přepsáním nějakého souboru ne ? Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.