Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
povyšování členů posádky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek povyšování členů posádky 
Jak se povyšují členové posádky? Po každé misi koukám na svoji posádku a hned jsu do "povýšení? ale je tam jen šedý obdélník, na který když najedu, napíše mi něco jako že povyšovat můžu až po ukončení hlídky, ale já přece hlídku už ukončil, jinak bych nebyl v přístavu. :/
Jo a ještě bych se chtěl zeptat - to tam jsou jen a jen mise jeď do čtverce XY tam X hodin hlídkuj a vrať se? To tam nejsou rafinovanější úkoly?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rafinovanější úkol je potopit co nejvíc lodí a přežít + vrátit se domů na základnu za což dostaneš menší bonus. Čim víc lodí potopíš tim víc zkušeností dostane posádka a budeš moc někoho eventuelně povýšit, ale to se nestává často tak jednou za 4-5 patrol podle toho jak se daří budeš moct povýšit jednoho člena posádky  Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aha. A jak to poznám, že můžu někoho povýšit?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
když dokončíš patrolu tak jak je tam takový summary list tak úplně dole je "Your crew received: Medals, Promotions." jestli se nepletu. No a to šedý místo jak jsi říkal tak tam bude vidět jakoby papír bílej s modrým obrysem.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek povyšování posádky 
A samozřejmě musíš potopit určitý počet lodí, abys vůbec mohl někoho povýšit, pro nic za nic ti BdU povýšení pro posádku nedá

EDIT: Já jsem nikdy nedostal více než 4 povýšení na hlídku, takže ani nevím jestli se to dá nějak změnit manualné  v souboru basic

EDIT 2: A ohledně tvého dotazu skrz hlídky do čtverců XY, sleduj radiové zprávy ohledně nepřátelských konvojů, jinak ti nic lepšího neporadím, pokuď nebudeš chtít spáchat sebevražedný útok na nějaký přístav



Naposledy upravil Vojtino von Kraftwerk dne 15. 07. 2013, 10:48, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.