Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
KONFIGURACE MODŮ
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Existoval. Byl obsažen ve větších modech jako např. U-Boat Historical specifications, které má nyní už problémy, protože koliduje s novějšími mody.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Opravdu to jsem tedy nevěděl, tak to zkusím z UHS vypreparovat.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hirocu, jseš hrozně hodnej, ale asi jsem to špatně napsal. Já ten mod měl a používal dlouhou dobu, než se to začalo prát s novějšími (důležitými) "interface"-mody, ale ani v tomto U-Boat Historical specifications modu ta palba děla nebyla ani z daleka tak realistická (dobře, nekamenujte mě, z děla jsem na ponorce v reálu nikdy nestřílel, takže "realitě se blížící" Laughing ) jako je vidět na videích a jak to bylo zpracováno pro SH3 např. v tGW, OLCE übermodu nebo Chuck Novis modu.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 25. 06. 2010, 13:46, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe, jseš hrozně hodnej, že mě na to upozorňuješ ale já ho z UHS chci vypreparovat právě proto aby neměl konflikty s ostatními mody Cool


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsme se pochválili, ale k tomu nejpodstatnějšímu jsme se nedobrali Very Happy
Hirocu, prosím, nešel by nějak ten účinek děla poopravit (snížit), když už do toho modu sáhneš?


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No to by neměl bít problém ale okolik, podle mě to dělo zas tak účine není ale, pokud chceš tak si to můžeš udělat podle sebe v  S3D - Silent 3ditor editací souboru (Shells.zon) kde si nastav učinost dělostřeleckých granátů tam si najed na ammodamageinfo a nastav minEF a maxEF poškození je to pěkná piplačka.


Link na S3D editor: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=119571

c:\program files\Ubisoft\Silent Hunter 5\data\Library\Shells.zon


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vyzkouším to, dík.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem včera v akci zakoupil SH5 a jal se modovat  Smile  Bohužel, ze všech těch mini modů, mega modů a über modů vůbec netuším do čeho jít, aby se to mezi sebou nepralo  Crying or Very sad  Mohl by mi někdo prosím pěkně poradit, nějakou funkční kombinaci? Díky moc Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nishi na 1. stránke máš mody od Paulusa, Hiroca a aj moju konfiguráciu. Ale neviem či sa Ti podarí niektoré mody nahrať, pretože už asi budú v rici alebo nahradené novšími. Pokiaľ by si mal záujem tak ja mám moje mody zbalené v rare tak to môžeme poriešiť cez skype. Posielal som ich tak viacerím Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hogene díky, to by bylo super Smile První stránku jsem četl, četl jsem i konfigurace v příspěvcích, ale jelikož poslední příspěvek v tomhle vlákně je starý tři roky, tak jsem si říkal, jestli se toho za tu dobu neurodilo víc Very Happy Počkám, jestli ještě někdo nezareaguje a domluvili by jsme se na skypu Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.