Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Chuck Novis mod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
já jedině 7dmičky.. už mám dost nabušenej komp a 7 jsou základ..akorát jsem poslední čas neměl na nic čas..ani na hraní či zábavu..snad už bude lépe


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nahrán patch. Informace a download na první stránce(první příspěvek).


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prosim vas, ono se nejak jinak zapina cerpadlo? Me prijde, ze kdyz nabiram vodu, tak je uplne jedno jestli jich mam v opravne 10 nebo nikoho, zkratka voda stoupa a stoupa a za chvilku uz se koupem. Pozn. i kdyz je centrala ok. Ani tam neni ta ikonka odcerpavani jako v GWX origo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
je ale když máš zatopenou místnost tak tam kde máš čas do opravy tak si popojed ještě níž..je to tam skovaný...a máš pravdu že se nezastaví..zastaví se tehdy ten čas až to budou mít opraváří pod kontrolou a zastaví průnik vody...pak ten nabytej čas začne opět klesat ale to už můžeš bejt i klidně zatopen z 90 procent a pokud seš pod vodou a honí tě torpédoborec tak máš poněkud problém protože se zatopenou místností budeš jen klesat a klesat.záleží z čeho to schytáš a taky kam.kulomet se ještě rozdejchat dá či drobné poškození hlubinnou minou,ale dělo a přímej zásah bomby či hlubinnej pumy tě pošle na dno...Jako ve skutečnosti..plášt má pouze 2 cm...takže žádnej odolnej tank..z děla stačil i nepřímý zásah a museli se pakovat.



Naposledy upravil pavel.45 dne 10. 02. 2013, 19:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Diky za odpoved, budu bojovat dal.  Laughing Jinak jsem se chtel zeptat (nikde jsem nic podobnyho nenasel), jestli se do tohohle modu daji nejak implementovat lode z LSH 5.1, tak abych je potkaval v kampani. To me trapi, ze je par modelu nakladnich lodi, ktery se porad opakujou. Nebo modely pristavu (zdymadlo na Kielskym kanalu) atdatd, jsou v LSH hezci nez v GWX. Kdyby slo jen o prekopirovani nejakejch slozek/souboru, bez vetsich zmen byl bych moc rad. LSH je fajn, ale to ze si lod lehne na bok po 10 zasahach delem jak velryba me prijde mimo a obecne je to takovy nejaky moc jednoduchy,

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ten přístav upravuje soubor Harborkit dat. ve složce library,a lodičky si nepřidáš ;)..ale nemusí ti to jít spustit ;) LSH je z jinýho soudku a s GWX 3 se pere



Naposledy upravil pavel.45 dne 11. 02. 2013, 00:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Diky. ;) musim rict, ze LSH me moc nevzalo ale z tech modelu lodi jsem odvarenej. I tak zustanu u chucka.



Naposledy upravil Vitas dne 11. 02. 2013, 14:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím vás Kapitáni.

Po tom co mě zklamal SH4 i SH5 jsem objevil tento mod.No čumim jak blázen..Grafika, zvuky, a všechno kolem, prostě paráda.Klobouk dolu před autorem.
Nicméně nejsem ještě takovej profesionál jako někteří z vás a proto se trošku peru s hladinovým provozem kolem mojí milovaný ponorky.
Chci se zeptat: V tomto módu neuvidím lodě na mapě? Ať už navigační či útočné?

A druhá věc:
Včera si proplouvám La Manchem v první hlídce a najednoou koukám na kurzu 020 britský torpédoborec.Kdybych ho nenašel přímo já, tak jsem v pánu.Z posádky ho nikdo nenahlásil.Ani hlídka ani obsluha sonaru.
Když jim ještě říkám: "Hlašte nejbližší kontakty" a "Hlašte nejbližší válečnou loď" tak mi odpoví: Žádná válečná loď v dohledu." A já na ní koukám periskopem zhruba na 2000m. (vzdálenost jsem taky nezjistil ale už študuju tady na fóru výšky stožárů atd. Smile ). Trochu mě zarazilo že se na svoje lidi nemůžu spolehnout.Co budu dělat ve 43 v Atlantiku? A teď mi prosím řekněte kde dělám chybu, díky. Wink

Edit: No...ehm...neměl jsem na můstku důstojníka...problém elegantně vyřešen jedním kouzelným klikem myši..Smile



Naposledy upravil Desperandum dne 28. 02. 2013, 00:27, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dneska jsem udelal test. Nechal jsem do sebe parkrat vystrelit nejakym rychlym motorboatem udelal do me dve diry kulometem a sel jsem do sklepa. Do ponorky sla voda, ale nepatrne. Naplnil jsem opravarenskou sekci a voda stoupala porad stejne. tak jsem tam nechal jen dva pandulaky. Voda stoupala porad stejne. Nedal jsem tam nikoho. Voda stoupala porad stejne. Centrala a pumpa OK. Nekde nejakej error? Po pripade, kterej radek v basic.cfg opravuje odcerpavani vody? Nahradil bych si to puvodnim z GWX, jinak bych model opravovani atd nechal jak je, Dekuju.  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nakonec jsem to musel odinstalovat..strašně mi to padá a když jsem po čtvrtý rozjížděl 3 hlídku, tak jsem se vrátil k GWX.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mas nainstalovanej 4GB patch? Me to taky padalo porad, ale po tomhle to prestalo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravim, je me blby porad otravovat, ale neda mi to... Kterej soubor upravuje to zaplavovani? Nebavi me vzdycky ukoncit patrolu protoze od slunce prileti letadlo, zacne do me strilet kulometem, poskodi me radio mistnost, tak ze bych ji opravoval 14 minut, ale bohuzel nabiram vodu a nadporucik opravar a 3 maati opravari to nedaj do kupy. Chtel bych zazit ten pocit, ze neco opravuju treba 3-6 hodin, jednou se me vodu zastavit podarilo asi po jednom zasahu ze samopalu. Diky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nedala by se nějak nastavit kamera v řídící místnosti abych ju měl tam kde byla v defaultu a né někde v žebříku od poklopu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sice tenhle mod nepoužívám, ale vzhledem k tomu, že pavel.45 použil asi kamera-mod, jehož autor je brett, tak vyzkoušej zmáčknout shift+F2, protože to Ti aktivuje pohyb po ponorce, podobně jako je to v SH5. Rozhodně bys neměl mít statické stanoviště v centrále.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo to vím že Shift-F2 se možu volně pohybovat ale chcu aby když se přepnu do řídící místnosti abych byl tam kde v defaultu a né u toho žebřu. Nevíte jak to udělat bo kde to nastavit?



Naposledy upravil MrHookyCZ dne 28. 11. 2013, 17:32, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.