Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Editace renown-u u torped
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Editace renown-u u torped 
Zdravím,
chtěl bych poradit kde a jak bych si měl editovat soubor/y, abych v kampani nemusel platit za torpéda žádný renown. Mám SH3, GWX 3.0.

Dík

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
dosť dobre tejto otázke nerozumiem, podľa mňa je logické, že za každé vylepšenie sa platí a lepšie torpéda sa Ti vyplatia a teda aj renown budeš mať lepší Smile
možná, že Ti softweristi poradia


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
aaa, dalsi arkadista
parametry se daji menit v souboru Basic.cfg


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
>>>mysak bob

asi bys nevěděl kde přesně to hledat že? ten soubor má 4 420 řádků

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nevedel, protoze to nepouzivam a ani pouzivat nehodlam


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Stáhni a aktivuj si WB's Renown Replacement mod. Díky němu získáš renown i za patrolování v přiděleném prostoru (tuším 500 za patrolu) a budeš mít renownu přehršle.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To že za patrolování v přiděleném prostoru nedostávám renown mi nevadí. Jenom mě sere utrácet renown za torpéda, proto bych si to rád upravil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nechápu za co utrácíš renown, nastavil jsem si přes SH3 realnou dobu dostupnosti vylepšení ponorek a zatím ke sklonku roku 1940 mám pořád jen základní výbavu ze začátku hry a přes 10000 renown.  Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Editovat torpedka? 
Myslim ze ty torpeda i bez editace dokazi narobit dost mazec ,staci zatrhnout vadna torpeda. Tak ze editace torped je vlastne primo v nastaveni ....hmm

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to nekde dole, kdyz das CTRL+F a tam zadas neco jako torpedo tak ti to najde, hlavne si to nezapomen ulozit jako a prepsat jinak budes mít prd  Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.