Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
MOD - Změna interface a la SH3/4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Originál,ale v Německé verzi-patsch neobsahoval 
Originál mám ,ale nejspíš šlo o skladovou zásobu poněvadž po instalaci byl v základu.Musel jsem si jej opatschovat sám.Jenomže jsem nerestartoval PC ...A to byl celý problém.Po reinstalaci a restartu se hra po spuštění upgradovala sama a vše mi už jede bez problémů.Jenom bych potřeboval   CZ preklady po aplikaci modu-Dark Wraithův UI mód.Sice tu na foru je odkaz na Leteckou poštu jenže tam už soubor  bohužel není.Pokud někdo má atˇ jej prosím někam dá.
Dík všem předem a děkuji za váš čas .

 Cool




Naposledy upravil ddcoy dne 24. 11. 2010, 18:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bohužel se mi nedaří tuto vyhytávku stáhnout. :-(

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Aspire: Jakou vychytávku máš na mysli? Pokud patch 1.2, ten se ti stáhne automaticky při prvním přihlášení k účtu na Ubi serveru. Pokud mód pro rozhraní SH3/4, tak poslední verze je 5.6.0 a je na Subsimu ( Popular Mods, The Multiple UIs with TDC for SH5 nebo tak nějak.) Pokud nejsi registrován na Subsimu, rozbal, sjeď až dolů a najdeš přístupný odkaz na filefront.com, kde registraci nepotřebuješ, stáhneš i bez stahovače přes IE. Problém je, pokud budeš chtít starší verzi. Sice je každý druhý zálohuje, ale poslání je problém, soubory jsou dost velké.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Nazdar,nainstaloval jsem si JSGME,vložil tenhle mod,vše funguje tak jak má,ale chci se zeptat,přehodilo mi to hru do angličtiny,dá se to někde upravit zpátky do CZ? A jelikož jsem tu nový,tak se zeptám,jaký další mody by jste mi doporučily,nebo mám počkat na super mody? Díky.


Citovat
Příspěvek  
To Manny 77: Jestli máš českou verzi hry, mělo by ti to přehodit do angliny jenom to menu v bunkru. Zbytek mi zůstal český, a to menu přece překousneš. Jinak jestli máš anglickou verzi, tak na webu je čeština - ale tu až jako poslední. A s těmi módy - to si musíš vybrat sám. Já osobně bych ještě trochu počkal. Supermódy jsou na spadnutí, a pravděpodobně budou obsahovat i většinu hlavních menších módů.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Pánové, potřebuji opět poradit.
Mám stažené verze 6.3.7. i 6.4.0.
Hru mám samozřejmě s patchem 1.2.
Ale ať aktivuji módy jak chci (přes JSGME samozřejmě), nezobrazí se mi ty tři klasické budíky, ale jen jeden (pro kormidlo).
S jinými módy to určitě nekoliduje, deaktivoval jsem je a nechal samotnou New UI, ale nepomoholo to.
Co dělám špatně? Question


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No problém je v tom, že si musíš upraviť súbor TheDarkWraithUserOptions.py   Tam musíš nastaviť ake chceš rozhranie. Základ je nastavený na Sh-5.


##################################### UI Stuff (SH3/4/5 modes) ##################################

#+++++++++++++ UI Style ++++++++++++++
# Possible UI Styles:
SH5Enhanced = 0
SH3Style = 1
SH4Style = 2

# the current UI Style
# set below to either SH3Style, SH4Style, or SH5Enhanced
UIStyle = SH3Style

takto Ti budu nastavené klasicky ako SH-3



Naposledy upravil Hogen dne 19. 03. 2011, 20:52, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky, teď je to konečně hratelné. great


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Funguje či spolupracuje tento mod s češtinou? Díky  Twisted Evil


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.