Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Jak v lize vytvořit své číslo ponorky a znak na věži
Autor Zpráva
Citovat
Příspěvek Jak v lize vytvořit své číslo ponorky a znak na věži 
Jelikož se protloukáme již velmi dlouho po Atlantiku a morálka uvadá, tak mě napadlo malé oživení, pokud bude mít někdo zájem.
 Od začátku co jedu ligu tak mám v managmentu posádky , kde je zobrazen typ a číslo ponorky v pravo nahoře svoje číslo a samo sebou i typ. Někdy se stávalo, že se na ponorce někoho objevil i emblém. S číslem a typem ponorky nastavení není problém a jednoduše si to každý udělá velmi rychle sám.
  V dokumentech/Sh3/data/cfg/main  to rozkliknete a v player přepíšete číslo ponorky a to celé dáte uložit. Ještě to samé v dokumentech/Sh3/data/cfg/ ale playersetting přepíšete a uložíte. A máte číslo a typ své ponorky pro plavbu v lize.

 Myslel jsem, že to tak jednoduše půjde i s emblémem, ale není tomu tak. I po konzultaci se Sarrem mě nakonec vyšel takovej jedinej spolehlivej ale trošičku krkolomnej návod. Sarr radil přepsat v  dokumentech/Sh3/data/cfg/playerssettings v řádku E01=NULL to NULL smazat a nahradit cestu k vašemu znaku v seznamu hry takže by to bylo v mém případě  E01=data/emblems/subemblems/Fur Deutchland.tga dát uložit a cfg rozkliknout pravým talčítkem vlastnosti a dát atribut pro čtení. Jo,, ukáže se tam ale pro mě jen černej flek. Já mám visty a toto je rada která funguje pro XPčka,, tudíž to asi nebude fungovat všem, navíc Sarr říkal, že hra toto v podstatě nepodporuje a zobrazení znaku je chyba. No,, ale pěkná  Smile
  Dále pokud jsem to jakkoli přepsal a uložil, tak po naskočení do MP  byl znak vymazaný a žádnej zápis v cfg nebyl,, prostě to hra vymazala. Takže mě zbývala a zbývá poslední ta krkolomná varianta, ale která funguje. Pokud jedete kariéru, tak není problém, jinak si budete muset rozjet kariéru, kde budete mít možnost si dát na věž emblém ponorky, vyberete a dáte si ho tam tady v kariéře. Rozjedete karieru a přesvědčíte se, že ten emblém je na věži. pokud je můžete vyskočit ze hry, uložíte ji a jdete do hlavního menu SH, dáte multik a v lize máte zobrazený svůj emblém.
  Tekže shrnuto, pokud potom chcete plout se svým znakem, tak před MP jen otevřít a potom zavřít a uložit kareéru a je to tam,. Jak jsem říkal,, je to trocha krkolomný ale fungujeto. Pokud by měl někdo jiné zkušenosti nebo nápady, tak sem stím. Jinak znak ani číslo ponorky jakkoliv ligu nenarušuje neomezuje ani nenarušuje

   Toť vše  Švéďák

(jinak já ve čtvrtek už se svým emblémkem  Wink )....doufám, že nebude zase noční mapa Laughing



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 05. 12. 2012, 11:07, celkově upraveno 3 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.