Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Deskové a figurkové hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Deskové a figurkové hry 
Holt von Holtburg napsal:
Vorene, je to tedy už trochu s křížkem po funuse  Cool ..ale doma mám Battletech, serie netuším/v současný chvíli umístěna ve sklepě/ a  figury z papírového kartonu... ale barevný Very Happy.


Já jsem to četl až dnes, takže taky asi s křížkem po funuse Smile . Ta s figurkama z kartonu je 4 edice, kterou už mám, navíc teď nedávno vyšel nový "Introductory box set" kde jsou právě figury ze 4.edice v plastu + kartonové tvrdé mapy a docela hodně psaní (vše anglicky Confused , ale sehnatelné a dokonce i v ČR a je to bomba Wink). Pravidla se samozřejmě dají použít ty starší.
Takže, když to shrnu, můj zájem pouze o třetí edici (a pouze s plastovýma figurkama)stále platí. Wink

Pokud to byla nabídka, tak za ni každopádně děkuji. Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V poho...  Wink , bylo to spíše info, že ještě někdo další ví co je Battletech  Very Happy . BTW: jaký je rozdíl mezi 3. edicí a 4 tou? 4. edice by měla být rozšířenější /snad jen ty kartonové figurky, no... Rolling Eyes /. Ale pravda je, že mi tam chyběl WHM-6R Warhammer




_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hlavní Rozdíl je v podstatě jen v těch figurkách a typech Obrů. Ve 4. edici je úplně jiná skladba mašin, ale zase jich je více(kartonových), a navíc 4.edice má trochu upravená (vyladěná) pravidla. Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jaká je tedy typově skladba Mechů v 3. edici? Nějaký seznámeček by nebyl?  Wink


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hodim to sem,ale musim to sepsat(jen typy bez statistik). Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OK. Ještě jsem si kdysi pořídil i Battletech: Příběhy Černé vdovy. Příběhy + scénáře.. To mě bavilo  Very Happy





Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 20. 04. 2012, 13:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Něco pro Vorena:

http://www.tomovyhry.cz/kategorie/hry-podle-tematu/sci_fi/10917-battletech-25th-anniversary-box-set.html

Ale jen ingliš veržn.


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Heh , díky vašim Mechům sem narazil na pro mne zajímavou deskovku , jak jinak než . . .

. . . Bloody April 1917 Smile



Tomovky
Info na Boardgamegeek

Jen je to taky v tý "ingliš veržn"  Rolling Eyes


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Holt von Holtburg napsal:
Něco pro Vorena:

http://www.tomovyhry.cz/kategorie/hry-podle-tematu/sci_fi/10917-battletech-25th-anniversary-box-set.html

Ale jen ingliš veržn.


Díky Wink   Smile

Tuhle verzi už mám, a dokonce dvakrát Smile  je to vlastně ta ta "čtvrtá edice" s plastovýma figurkama 24 ks, kartonovou mapou  (dvě oboustranné a každá jiná) a hodně materiálu na čtení (pro mne víceméně jen na dívání Sad  )......., ale jinak moc pěkná záležitost, kterou můžu doporučit Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek thomsen 
To vypadá zajímavě, otázka, jestli budou pravidla v češtině..... mne stejně pořád láká  toto:
http://www.tomovyhry.cz/kategorie/hry-podle-tematu/2_svetova_valka/12152-steel-wolves.html škoda, že tady ty pravidla jsou pouze anglicky( ještě je možnost přeložit strojně, ale nevím nevím, bude tam asi hodně odborných termínů) a na netu jsou ke stažení ve španělštině......

Jinak, že vyšly i americké ponorky  http://compassgames.com/show/product/silent_war


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Twe... to jsou pálky Mad .. Ale možná se to dá kompenzovat tady:
http://mwomercs.com/

 Wink  Smile



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 03. 10. 2012, 20:28, celkově upraveno 2 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.