Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
SH3+GWX Steam verze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SH3+GWX Steam verze 
Ahoj,
Mám dotaz koupil jsem si nové PC konečně Very Happy a rád bych začal hrát opět SH3.
Ale narazil jsem na obrovský problém.
Mám Steam Verzi hry.
Nahrál jsem SH3 + GWX + Novis a odehrál 1 patrolu. Ta proběhla v pořádku, ale potom jsem nahrál SH Commandera (config na GWX),a začal novou kampaň, ale od té doby mně hra pokaždé, když se dostanu do severního moře poblíž Scapa Flow spadne.
Tak se chci zeptat jestli někdo nemá Steam verzi taky, popř. jak mu jede nebo jak vyřešil instalaci. Protože mám i trochu boj zapnout vše jako admin.  
Děkuji


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano to je ten problém jsem měl i já. Vyřešil jsem to tak že jsem nainstaloval patch 1.4 a on NoCD deaktivátor. Od té doby pohoda, ale nevím jestli to funguje na steamu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Problém nejspíš vyřešen,
Kompletní přeinstalace a nepoužití  SH Commanderu. První patrola za mnou 76tisíc tun a HMS Nelson k tomu Very Happy.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Fnuk, tak nejede jakmile začne válka opět to padá, ale jen na severu, což je zajímavé.
Zkusil jsem novou instalaci a nahodit jen základní LSH3V5 a za Skapa Flow mně to spadlo, tak nevím.

Kurňa už týden si chci zahrát a nic.
No nic udělám pokus, kdy to všechno naklopím na účet admina a jestli to nepůjde tak se budu muset podívat po CD verzi hry. A to jsem to kupoval na steamu v domnění, že nebudu mít problémy se starforce a nebudu muset řešit, kde to DVD mám už jedno DVD jsem někde prodrbal Sad


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Omlouvám se za triple post.
Slibuji, že bude poslední.
Ale já už fakt nevím jak ten SH rozjet. Sem se po koupi PC tak těšil a nic.

Jen sem vypíši chybu, kdyby náhodou někdo nevěděl co se děje. Je to z DVD verzi hry, ale skáče stejná chyba i na steam verzi, takže tady problém asi nebude.
Název chybující aplikace: sh3.exe, verze: 1.4.0.1, časové razítko: 0x00000000
Název chybujícího modulu: Kernel.dll, verze: 0.0.0.0, časové razítko: 0x420b9c98
Kód výjimky: 0xc0000005
Posun chyby: 0x0001a323
ID chybujícího procesu: 0xf8c
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01cd3d13d0f323be
Cesta k chybující aplikaci: D:\Program Files (x86)\Ubisoft\SilentHunterIII\sh3.exe
Cesta k chybujícímu modulu: D:\Program Files (x86)\Ubisoft\SilentHunterIII\Kernel.dll
ID zprávy: 0b9e862f-a911-11e1-b7c1-1c6f65cebaa1

Mám kartu od Nvidie, někdo řešil, že mu padá, při načítání, ale to mě jede dobře, ale jakmile chvíli hraji tak to spadne, sakra a to jsem měl potopené dva Aux. Cruisery dneska Sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Nemá někdo tušení co mu může vadit?


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to vypadá na přeinstalaci celýho windows Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Uvedená hláška (0xc0000005) je obecná chyba paměti.
Objevuje se při spuštění jiných aplikací?
Možné příčiny 0xc0000005:
- vadný RAM nebo VRAM;
- chybné ovladače VGA;
- poškozený profil;
- vadná/cracknutá instalace OS;
- nekorektně umístěné %TEMP%, %TMP%, swapfile (zkontroluj, zda jsou definované v odkládacím disku);
- plný odkládací disk.

Zdroj: zive.cz


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj mysaku, děkuji za informaci.
Nikde jinde než v SH3 se chyba neobjevuje hrávám i FSX+Addony, který je extrémně náročný a žádné problémy tam nemám.
Provedl jsem pár zátěžových testů memtest atd., ale bez problému.
Profily jsem upravoval hlavně pro použití FSX, nevím jestli možná není problém tam, že já blb ten UAC nevypnul hned po té co jsem tam nahrál Win.
OS je originální
-nekorektně umístěné %TEMP%, %TMP%, swapfile (zkontroluj, zda jsou definované v odkládacím disku); Vzhledem k tomu že mám SSD jsem %TEMP%, %TMP%, swapfile, hodil na jiný disk, ale na něm mám pořád cca 80gb volného místa.

No když bude nejhůř, tak přeinstaluji celé PC. vypnu UAC, a pojedu na jeden účet. Ale byl bych raději kdyby se dal problém vyřešit jinak přece jen Nainstalovat kompletně FS je asi na 8 hodin.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jen rychlá aktualizace kompletně čisté Win, aktuální ovladače, SH3+GWX, problém stále přetrvává.
Vzdávám to  Crying or Very sad


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Very Happy Nic nevzdávej, stáhni si onu hru ODSUD a zkus to s ní. Právo hrát sis zakoupil tak můžeš být v klidu. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
PRoblém je takový, že to stejně padá i u CD verze Sad. Už jsem to zkoušel


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad Ty voe tak to ten počítač zrecykluj  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyby to dělalo i jinde tak, bych asi postupně reklamoval, ale je to problém jen SH3, a to jsem se při koupi tak těšil Very Happy


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jestli chceš útěchu tak jsem nainstaloval tGW a taky mě to ve scapě (zkoušel jsem to 2x) přiblížil k troop transportu na 4km tak mě to spadlo s tím že je špatně asi fšechno co de, directy, ovladače zvuku, kernel a kernel 32 apod... takže se zase vracím k defaultu.  Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to ještě jednou zkusil. Nahrál jsem LSH a zatím po třech patrolách ani jeden pád.
Ale pořád nevím co mu vadilo, ale jede to a to je hlavní.



Naposledy upravil rosta dne 12. 07. 2012, 11:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.