Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 39 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Další
The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
predom zdravim.

po dlhej dobe co som hraval default + 1.4b + niake mensie mody som sa rozhodol ze prejdem na GWX akurat to stahujem ale predom sa chcem opytat.

1. ake su systemove pozadavky lebo moc som sa oto nezaujmal ale ked uz som si precital par prispevkov tak ste pisali  ze moc vysoke preto sa vas pytam ci to pojde v pohode popripade aj na vyssich detailoch
-> moja zostava _ Procesor : AMD Phenom II X4 955 / 3.20 GHZ
                         _ Ram : 4,00 GB
                         _ Grafika : Nvidia GeForce GTS 450 / 1GB
                         _ System : Win7
                         _ Typ Systemu : 64-bit
                         _ hdd : 2TB
uz ma nenapada nic co by som povedal o PC...

2. pojde mi po instalaci GWX nacitat save z hry co som mal doteraz ( Září - 1941  v priebehu mise)

3. bude premna velky problem sa zorientovat - obtiaznost hry... co som cital tak to neni prechadzka ruzovou zahradou  Confused   Laughing  
 hraval som doteraz na 60% ale na tieto som si netrufol
- manualni zamerovaci system
- Aktualizace kontaktu na mape
- Bez stabilizacniho pohledu
- Bez hlukomeru
- Bez pomoci zbranoveho dustojnika.
+ ci by bolo vhodne ist aj na Chuck Novis mod alebo zoznamit sa najprv zo samotnim GWX.

predom Dakujem.



Naposledy upravil Martin sk 95 dne 19. 03. 2012, 14:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak som sa nakonec do toho pustil ale vyskytol sa problem pri instalaci GWX my vyhodilo systemove okno a v nom chybu
--->


____
skusal som vsetko hladal som na nete otomto probleme ale moc som toho nenasiel, cistil som registre, vymazaval som SH3 commander, JSGME, potom vsetko restartoval (PC) skusal som aj zmenit instalacnu cestu, hladal tu na fore... nic nepomohlo... budem rad za kazdu pomoc  Crying or Very sad

________
ok problem vyreseni - chyba bola v subore z ktoreho som to instaloval mimo stahoval som to z toho odkazu vaseho a z toho mi to hadzalo chybu teraz som to stahoval z odkazov tychto ( http://www.gamefront.com/files/user/JimbunaGWX3.0 )  a ide to v pohode neviem ci je chyba na mojej strane...
ale prekontrolujte si ten link mam na mysli --> hlavní zdroj(vlastní) jak pisete



Naposledy upravil Martin sk 95 dne 19. 03. 2012, 18:27, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
obcas dojde k chybe pri stahovani - viz strana 33 tohoto vlakna
velikosti jsou v poradku


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ale ta chyba by se měla vyřešit Exclamation
Ten soubor je stady toho fora Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
soubor je v poradku


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bych ani neřek Exclamation  Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dusanbo>

si skusal stahovat a nejde ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Panove, dal jsem si tu praci a stahl cely GWX z nasich stranek na 3 PC, na 3 ruznych mistech, s 3 IP adresama, pravdepodobne i s 3 poskytovateli pripojeni.
Vsechny 3 stahovani mela stejne velikosti souboru, provedl jsem 3 instalace a vsechny jsou OK.
Takze chyba vznikne pri prenosu nebo ve Vasem PC.

Proto trvam na tom, ze soubory u nas jsou v poradku. Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 03. 2012, 12:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
Proto trvam na tom, ze soubory u nas jsou v poradku. Wink


je to pravda,minuly tyden jsem sosal


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale při instalaci mě to hází chybu Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jak jsem psal vyse - to je ciste jen tvuj problem


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak som si tento mód stiahol Very Happy, mám z neho celkom dobré pocity, páči sa mi, že v prístavoch a v oceánoch to žije, lepšia vodná hladina, obloha, hlášky, zvuky..no proste všetko Very Happy .....+ teraz pri ceste na BF18, rok 39, mesiac pred vypuknutím vojny....mi došiel telegraf, že mám rozkaz priplávať do Koenigsbergu, mám sa okamžite otočiť a pláavať tam ?  Shocked Very Happy

EDIT : ospravedlňujem sa, v správe stojí, že všetky u-boaty čo sú v Koenigsbergu, resp. operujú z neho sa tam majú vrátiť, kedže ja operujem z Wilhelmshavenu tak sa ma to netýka Very Happy

2.EDIT : apropo, niekde som tu čítal, že sa dá z ponorky zamávať (pravdepodobne v tomto móde), na "hledat" mi to nič nenašlo....ak sa to dá tak prosím vás ako a za akých situácií ? díkes



Naposledy upravil Steinnbrener dne 01. 06. 2012, 13:56, celkově upraveno 5 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek GWX 3.0 problem s modom 
chcem sa spitat aky mod budem potrbovat aktivovat v JSgame aby som privolal letecku podporu   Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad



Naposledy upravil radko1111 dne 07. 06. 2012, 14:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na přivolání podpory mody nepotřebuješ, musíš se nacházet v dosahu leteckých základen Osy. Jejich polohu zjistíš otevřením následujícího souboru v mission editoru: Hlavní adresář SH3\data\Campaigns\Campaign.
Kružnice oklo ikon základen jsou maximálním dosahem. Klikni pravou myší na ikonu základny a dej Properties, otevře se ti okno kde zjistíš v jakém období základna funguje.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad Windows XP 64-bit... nejede, prý to je jen pro normální windows.  Crying or Very sad čistá instalace, patch, a gwx3.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 39 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.