Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Vysaď špiona v okolí Liverpoolu v misi Britské zásoby
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Vysaď špiona v okolí Liverpoolu v misi Britské zásoby 
Jako první misi jsem si dal "Britské zásoby", kde likviduji lode v atlantiku, ta mise má v logu tři vál. kříže (?) a po delší době, krom toho hlídkování, mi to napsalo, abych vysadil špiona poblíž Liverpoolu, tak jsem na značce a nic se neděje, neví někdo, co dělám špatně? Už jsem kvůli tomu neopatrností najel na břeh a lehce poškodil ponorku.



Naposledy upravil Gernny dne 13. 05. 2012, 14:19, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Cti forum, cti forum, cti forum.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hledám jak hledám, i hledal jsem než jsem psal a nikde nic okolo tohoto problému.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Je to tady, schválně jsem si to našel než jsem to psal, jen to nechce byt linej a číst. Určitě se při tom dozvíš ještě dost dalších zajímavých věci. ;-)
abys neřekl, tak ti poradím aspoň vlakno
Otazky, tipy, návody



Naposledy upravil mysak_bob dne 13. 05. 2012, 17:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo myslíš tohle? Tak tam jsem se z toho moc nedozvěděl. Mám tam vyznačenou lokaci objíždím ji jak nevím co a nic se mi tam nenabízí.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
no, on ti asi nikdo nenapise, ze mas byt 12.srpna v 20.20 na souradnicich x,y  Laughing
ja to teda v SH5 nezkousel, ale podle toho co ctu na foru, je to stejne jako v SH4, cili nezbyva nez cekat a zkouset a cekat a zkouset ...


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, tak zkusím čekat a uvidím, plul tam přede mnou jeden torpédoborec, ale ten se utopil. Tak jdu zkoušet čekat na tom bodu, kde mám a uvidím, co bude  a nebude.

EDIT: Tak jsem tam stál takovou dobu s kompresí času přesně u té značky a pořád nic. Značka je u pobřeží mezi Liverpoolem a ještě nějakým přístavem, ale ani za boha ho vysadit.

Tak se ptám konkrétně, kam se mám postavit, aby se mi to tam ukázalo pro výsadek... Už z toho začínám být docela nešťastný. Neutral



Naposledy upravil Gernny dne 13. 05. 2012, 19:41, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak je to v pořádku, samo se to vyřešilo čirou náhodou Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.