Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Důležitost plnění úkolů
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Důležitost plnění úkolů 
Po delší době Vás opět zdravím a žádám o pomoc. Smile

1) Když v kampani nezvládnu vyplnit všechna pole, tak mi hra na konci té dané kampaňové části napíše, že jsem nedokázal splnit to co jsem měl, že válka sice pokračuje, ale nepřátelé nyní budou silnější. Chci se zeptat zda jde jen o kec, nebo jestli má nesplnění některé z kampaní opravdu negativní dopad na zbytek kariéry.
2) Teď to bude znít asi dost blbě, ale mám fakt problém plnit mise typu ,,potopte letadlovou loď v oblasti bla bla bla" apod... Mám vyznačenou oblast, kde by se měl cíl vyskytovat, ale ačkoliv ji projedu křížem krážem (+ blízké okolí mimo vyznačení) tak né a né na cíl narazit, ani hlášení o přibližném/pravděpodobném výskytu mi žádný nepřijde, prostě nic. Asi jsem neschopnej, ale chci se zeptat, jestli na to máte nějaký trik, nebo jestli taky jen tak bloudíte všude možně a sázíte na náhodu, že cíl někde zastihnete.
Já jen že úkoly ,,potopte křižníky tady a tady, letadlovku tady a tady, ponorky tady a tady" tvoří vysoký procento zadávaných úkolů a já dokud to s tím pátráním po určeném cíli nějak nevychytám, tak nebudu prakticky nikdy schopen splnit kampaň.... Jediné z čeho těžím jsou úkoly ,,potopte tolik a tolik tonáže" což není žádná věda, ale ty pátračky jsou prostě problém, mohl by mi někdo něco poradit, jak na to...
3) Nikdy mi neprošla žádost o zásobování, vždy mi byla zamítnuta. Už se to tu tak trochu řešilo, ale podmínky vedoucí ke schválení žádosti řečeny, pokud vím, nebyly. Tak jestli je tu někdo úspěšný, komu bylo zásobování povoleno, mohl by poradit?

Děkuji. Úspěšný lov!



Naposledy upravil Johny303 dne 01. 05. 2012, 00:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nejdřív to chce zdůraznit, že problémy s nalezením některých lodí mají hlavně ti, kteří nemají originální hru, protože pak chybí některé naskriptované  trasy těchto lodí. Nemáš-li originál, asi nemá cenu číst dál.

ad 1) SH5 má mít dynamickou kariéru, takže nesplnění všech úkolů má mít teoreticky nějaký vliv na celou kampaň. Já jsem si celou kariéru projel a vždy vše splnil, tak nevím, jaký je rozdíl mezi misemi následujícími po splněné a nesplněné části kariéry. Já myslím, že mimo jiné to bude při přidělení dalších úkolů, kdy vždy velitel flotily pěl ódy na výkony mé ponorky. Viděl jsem na subsimu u některých kapitánů, že jim to předčasně ukončilo kampaň s tím, že nebyl dostatečně úspěšný. Ale popravdě si něco takového nedokážu představit v SH5, protože tam plují min. obchodní lodě naprosto všude, klidně i v roce 1942 nedaleko obsazených francouzských přístavů. Ani nová kampaň OHII na tom moc nezměnila. Díval jsem se dovnitř a zjistil, že těch tras je v SH5 prostě moc. Ale zase je aspoň někdo nadšenej, když se vrací s 30 potopenými loděmi domů. Ale rozhodně nečekej, že válku do roku 1943 vyhraješ, když všechny cíle mise splníš Smile  


ad 2) Hmmm, tady v tomto se mi kampaň líbila. Odrážela totiž určité historické okamžiky v námořní válce v Atlantiku. Takže po těch letech, co jsem si načetl, jsem lovil tam, kde podle historických událostí se určité lodě pohybovaly, a vždy je našel.  Podle mne to chce znát pozadí války v Atlantiku a místo a dobu, kdy byly např. potopeny lodě jako Courageous, Ark Royal, Barham atd. Trasy těchto lodí v SH5 většinou dobře odpovídají historickým skutečnostem.

ad 3) Zase, chce to znát něco z historie. Tipnu si, že neustále žádáš o "mlíko od dojnice" (v SH5 tedy typ XIV není, ale dojnice má simulovat zase typ VII) v letech 1939, 1940 a 1941 tak, jako většina tázajících. Doplnění torpéd a paliva od dojnic v roce 1942 a 1943 funguje bez problémů Wink

Taky přeji úspěšný lov a potop je všechny, Bůh už si je roztřídí! Very Happy


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám originálku. ;)
Jinak, perfektní, to jsem potřeboval vědět, díky moc za odpověď Seppe. (Jo a tu 3. jsi trefil, žádal jsem v roce 1941) ;)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
citace:
ad2) . . . Trasy těchto lodí v SH5 většinou dobře odpovídají historickým skutečnostem . . .


Není nevědomost tak nějak historicky přesnější?  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to pak doporučuji nečíst nic o atlantické válce, neptat se tady, kde co najít a jak co splnit, a hledat, hledat, hledat, hledat... a drbat se za uchem, proč jen ti Tomíci a Amíci po mně od roku 42 tak všude jdou... Smile



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 10. 05. 2012, 17:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
citace:
. . . Podle mne to chce znát pozadí války v Atlantiku a místo a dobu, kdy byly např. potopeny lodě jako Courageous, Ark Royal, Barham atd.


Cheatere ,však víš jak jsem to myslel  Wink  cool


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.