Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nejde multiplayer
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ví Bůh...  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teď jsem na subsimu četl, že multík sh3 bude pokračovat na www.tunngle.net


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
experiment bude ale ne s hamachi


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už někdos experimentoval?? Rolling Eyes


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
no alespon za mne se to nepodarilo, nevim jestli to nekdo zkousel i jinak


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Marviku z toho si nič nerob, mne sa to tiež akosi  nedarí, ale zistil som že je tam niake inštruktážne video  Crying or Very sad
Holte a môžeš experimentovať aj Ty Laughing  a nie čakať na dortičku


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ne ne, o dortík mi ani tak nejde... ale experiment rád nechám zkušenějším a SHznalejším Very Happy  Rolling Eyes


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ono to fachčí viz 5. flota


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj dnes byl úspěšný test i s moji maličkosti. Sice jsme byli jen 3 ale jede to.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ok, Tunngle.net taktéž nainstalován.. uff  Very Happy



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 26. 03. 2012, 18:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tiež som si ho nainštaloval a dnes celý deň som ho testoval a ide perfektne len som musel deaktivovať všetko lebo tam ľudia hrajú len čistú hru  Evil or Very Mad

PS: ak by sa niekto našiel čo by si zahral nech sa ozve cez PM tu na fóre


_________________


Nick na tunngle.net MichalU98http://www.tunngle.net/wiki/Web_Signature
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vím, že už se formujete jindee, což je dobře. Jen pro úplnost:

1) oficiální stanovisko Ubisoftu- podpora SHIII MP skončila - čti ZDE  

2) i přes prosby mi mi bylo sděleno, že Ubisoft software pro serverování MP SH3 neposkytne.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 04. 2012, 17:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pepo, diky aspon za snahu.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím ...

s kámošem, co  hrajeme jinou hru jsme se bavili o ponorkách a vypadlo z něj, že taky dřív SH pařil ... Tak nás napadlo, zkusit si MP v základní verzi SH3 1.4b ...

Takže jsme si stáhli hamachi, vytvořili síť a šli to zkusit ... Výsledek, nic ... Nakonec jsme zjistili, že nejde vytvořit tunel. Tak jsem se zkusi připojit do místnosti Silent Hunter 3 CZ, kde byl jeden hráč (ygon?!?). Ten mi svítil v pohodě zeleně. Ovšem nešlo mu pingnout.

Tak jsme pročítali tohle forum a našli tunngle. Stáhli jsme to, nainstalovali jsme po dlouhých potížích ... A spustili. Našli místonsto Silent Hunter 3 a spustili hru s parametrem SH3.exe. Hra v poho naběhla ... V místnosti na tunglu bylo i pár lidí, tak jsme to šli zkusit. Když jsem se přepnul do hry, viděl jsem že tam někdo vytvořil server pro hru. Po chvilce zmizel.

Zabili jsme tím už 4-5 hodin a nevíme, čím to může být, že nám to nejde ... Nějaký rady?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
no, musite se do te LAN hry prihlasit. Jeste jedna vec, vpravo dole v Tungle musi svitit zeleny, prip. zluty ctverecek.
Dalsi podminkou je mit stejnou instalaci hry (stejne mody), jinak ze hry spadnete - ale to az po nabehnuti.
Dale je lepsi mit i mapy u sebe v PC, pokud nemate aktualni, dost se tim zatezuje server.

Nevim, mozna budu kecat, ale dost pochybuju, ze na netu budou hrat zakladni hru - i kdyz pro hru Head to Head to muze byt jedno.



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 02. 2013, 18:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.