Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Stopovanie lode - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Stopovanie lode - GWX 
Zdravim,

po rokoch sa vraciam k SH3 a rozhodol som sa trocha pritvrdit a hrat to troska viac ako simulator, nie len ako arkadu na dlhu chvilu. Ako prve bolo zvysenie realizmu a celkom ma to zacalo bavit, tak som sa rozhodol nainstalovat mod GWX 3.0

A tu nastali prve problemi a zistenie, ze som lamka :-)

Po prvych hliadkach v 39 na ponorke typu II som zistil, ze mam velky problem vystopovat lod, ktoru mi nahlasi prieskum. Viem jej polohu (asi v GWX len orientacnu) + kurz a rychlost (asi tiez len orientacne). Vo vanile, bolo vidiet ten chvostik, ktory ukazoval kurz a skoro vzdy sa mi podarilo lod vypatrat. No teraz s tym mam velke problemy. Je sice pravda, ze mi ani pocasie a viditelnost moc nehrali do karat, ale ani za lepsich podmienok sa mi nedarilo.

Manual sa zaobera len ovladanim ci technickymi zalezitostami a nikde som nenasiel nejaky navod, ako lod vystopovat. Teda nejaku tabulku rychlosti podla ktorej by som si prepocital ako asi daleko doplava lod , kym sa knej priblizim (teda co je myslene pojmom rychlost stredna a pod..) a takisto, ktorym presne smerom to vlastne mohla plavat?

Ako na to idete vy ,ostrielani morsky vlci?

Vopred vam dakujem za rady.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No za tu dobu už by ses mohl naučit výpočet křižného kurzu pomocí kružítka, úhelníku, radiánu a pravítka. Je tu na to solidní návod, ale asi si ho budeš muset vytisknouot pro studium. Není to tak rychlé, jak se zdá. Po nějaké době to už budeš mrskat na mapě jak Baťa cvičky Wink

http://silenthunter.cz/153-Urceni_kursu_k_cili.doc


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dakujem, idem to prestudovat, ak sa mi bude malit, dam doplnujuce otazky :-) Inac uvytal by som nejake rady, ako to robite vy.



Naposledy upravil ruso dne 03. 02. 2012, 14:51, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
My to robíme úplně stejně a ty postupuj dle známého rčení velikého generalisima V.I.Uljanova "Učit se, učit se, učit se-potápět, potápět, potápět" Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Este otazka, nepodarilo sa mi tu na fore najst nejaku tabulku rychloti, teda kolko to znamena pomaly, stredne ci rychlo. Existuje nieco take?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=99&postdays=0&postorder=asc&start=0


--->

a,pomaly-rychlost od 4-7kts
b,stredny-rychlost od 9-12kts
c,rychly-rychlost od 19-21kts


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj, staci si precist muj podpis  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hladal som a nedarilo sa, mozno jazykova bariera, mozno nejaka ina :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.