Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
problem s grafikou
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to je správně, že pod vodou skoro nevidíš, není to problém grafiky - je to prostě mod Smile Zkus SH3 commander, tam muzes vicemene tu pruhlednost ovlivnit  Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Vancik:

No ale já ho chcu dát pryč ten mod na tu tmavou černou vodu, protože jsem nevěděl co to přesně bude za ten mod předtím no.Nevíš prosímtě jak? Jak přes commandera?Vůbec nevím jak se to instaluje kam a tak.



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 02. 2011, 18:07, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
vsechno mas na foru,
ale pokud s tim mas nejakej problem, tak je nejjednodussi reinstall


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravim.
Chtěl bych vás poprosit o pomoc. Když spustím sh3, tak vše běží normálně do okamžiku kdy se chci podívat ven (periskop, můstek, atd). To  se zblázní obraz a trvá to až do vypnutí hry. Začalo to před nedávnem a nejsem si vědom toho, že bych něco instaloval. To stejný dělá i SH4 s tím rozdílem, že tam naskáčou jen ty pruhy. Tak pokud někdo víte čím to, tak budu vděčný za každou radu.














Jinak přeji všem šťastné a veselé vánoce. Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=769


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zapoměl jsem poděkovat za reakci...Nicméně problém přetrvává i po instalování starších ovladačů nebo odinstalování kodeků a nebo se v tom nevyznám. Teď se po ukončení dole v rohu objevuje tabulka že ovladač zobrazení nvlddmkm přestal pracovat, ale byl úspěšné obnoven.
Nevim co už to chce, na internetu jsem ještě nenašel řešení. Nevíte o tom něco ? Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jaky operacni system? jakou grafiku? notas nebo stolni PC?



Naposledy upravil mysak_bob dne 22. 01. 2012, 00:45, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Windows vista, grafika integrovaná GeForce 6150SE nForce 430 (128 mb), stolní PC

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH3 (v zakladu) by ti na tom dedeckovi asi mohla jet, ale pokud tam das TGW nebo GWX, tak se obavam, ze ti to nepujde.
SH4 - kde 128MB bylo asi minimum, a to u UBI znamena, ze to korektne nerozjedes.
Je mozny, ze se ti ta grafika (nebo jeji pameti) prehriva?
jinak doporucuju (pokud nemas miniPC) tam dat nejakou grafiku do AGP nebo PCI (podle toho co mas na boardu) s aspon 256MB - (radsi s 512)



Naposledy upravil mysak_bob dne 22. 01. 2012, 01:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No dědečkovi to se rodiče vytáhli Smile...Právě že SH3 jsem i s TGW a GWX hrál bez problémů (s lehce delším loadingem) několik let a začalo to až tedy nedávno přitom hry typu Portal 2 nebo fsx "šlapou" jak hodinky (SH4 mi bohužel opravdu leží ve skříni). Díky tomu že SH3 je vážně jedna z mála her co mi jela v pořádku to mrzí o to víc.... Tak děkuji za ochotu mi pomoct uvidim co pro to ještě udělám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chtěl sem se zeptat, pod jakými ovladači od nvidie vám šlape SH3? Mně to bezvadně běhalo na verzi 285,62, pa jsem upgradoval na 296,10 a při spuštění SH mi vždy vyběhla hláška "Can not initialize 3D engine). Dnes sem se chtěl vrátit k 285,xx ale pořád mi to vyhazuje vejš uvedenou hlášku. Ovladače sem odinstaloval, projel registry ccleanerem a restartoval počítač, pak sem natáhnul starší ovladače a nic, pořád to samý. Nemáte někdo podobný zkušenosti?  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja mam teda ATI, ale obcas taky tenhle problem, ale resim to tak, ze pro Sh3 si nastavim nizsi rozliseni nez default (1680*1050), a pak je to v pohode.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aha, to mi nenapadlo, díky za radu, vyzkouším Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No nechci malovat čerta na zeď, ale podle mě ta grafika to má za sebou a je za pár vteřin před dvanáctou kdy se s tebou rozloučí nadobro. V této fazi si myslím že už to je nevratný proces. A ano vznikne to přehřátím, ale né jednorázovým, taková chyba se vyskytuje při dlouhotrvajícím přehříváním, ktere avšak není hned destruktivní. Být tebou zaměřím se na vnitřek počítače, na to odkud saje vzduch a kam ho vyfukuje. Spousta lidí si pořizuje drahé stoly k počítačům tak že počítač je uzavřen v nějaké skříňce a saje svůj vyfouknutý teplý vzduch. Za pár hodin běhu je schopen dosáhnout uvnitř velmi vysokých hodnot.

Dále máš na té grafice chladiče? Máš je i na pamětích? První co jsem udělal když jsem si koupil novou grafárnu, bylo že jsem koupil za 200,-kč malinkatý chlaďáčky a headpipe chladič na hlavní procesor. Malinkatý chlaďáčky jsem nalepil za pomocí teplovdivé pasty a sekundovýcho lepidla na všechny paměti grafiky a headpipe na procesor. Na chladicí mrížku headpipe jsem nasměroval trubici, kterou přivádím studený vzduch do komplu. Pak jsem to přetaktoval tak o 20% a teplotu jsem udržel na 40°C při zátěži. Jsou to maličkosti, ale mám grafárnu dodneška.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak nemaluj  Wink
toto se deje pri spusteni Shcka, i kdyz je totalne studene PC


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.