Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Horké křeslo 2. - Helga
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Horké křeslo 2. - Helga 
Horké křeslo 2. - Helga


Přátelé, kamarádi!


Poučen z předchozích nezdarů a omylů vás tímto vyzývám k zaslání otázek pro druhé kolo Horkého křesla formou PM

 nejdéle do Středy 22.12.2010

které budou později - snad už ve čtvrtek zneužity k znetvoření Horkého křesla, ve kterém se tentokrát usadí všemi milovaná Helga


Ps: Zvláštní příspěvky očekávám od HansE a Sarrotha


Kdo nepošle, je u mě mrtvej Homolka :Exclamation:

Howgh!






Edit: Datum uzávěrky otázek je přesunutuo na neurčito takže se ptejte, ptejte a občas může někdo i položit dotaz, ALE mě na PM v zájmu zachování určitého dekóra
 Smile  (Aspoň na chvíli Laughing )


 
Takze opet mensi edit: kvuli sibenicnim terminu se  to nejak nestihlo a ted to snad vypada, ze to zase pujde do *** a to bych opravdu nerad. Takze mi muzete az do odvolani posilat otazky na pm a ja to pak nejak splacam dohromady, ale tim myslim jako, ze se zapojite, ne?Smile




Naposledy upravil Vancik dne 11. 01. 2011, 08:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aktualizováno.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Až ted jsem si všiml jak krásný Dáreček pro nás Helga má! Shocked Andílek k Nakousnutí Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.