Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Potřebná oreginálka k postupu ve hře???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Potřebná oreginálka k postupu ve hře??? 
Ahoj, nekde na forech jsem se docetl ze je potrebna oreginalka jinak nelze splnit mise blockade of german je pravda ze se mi nedari porad najit zadne lode ktere je potreba splnit na tuto misi je to tak?Dekuji

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH5 nemam, ale na foru jsem nasel toto.
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1631


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja se na misi dostanu i ji prijmu ale at delam co delam dane lode v te misi nanajdu na forech jsem se docet ze to pry bez oreginalky nejde akorad nwm jak je to stara informace popripade jestly neni nejaky crack ktery to zvladne vse v poradku :-(

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Corvus je mi ľúto, ale pokiaľ nemáš originál tak si SH-5 nezahráš aj keď už boli porobené rôzne pokusy. Keby si si dobre prečítal vlákno, ktoré uviedol Myšák tak to tam je popísané.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
lock, vše podstatné už bylo řečeno...

Ochrana hry NEBYLA plně prolomena a tedy v nelegální kopii nefunguje(krom jiného) plně systém patrol(jsou hlášeny problémy patrol i u legálně držených kousků, ale ne takového rázu).
Vzhledem k bodu 4. pravidel tohoto DF není tolerováno zakládat témata či psát příspěvky na téma "jak, kde" apod.



Naposledy upravil Wara dne 07. 11. 2011, 11:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.