Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Jak se zbavit námořníků???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak se zbavit námořníků??? 
Zdar mořeplavci!
Mám velký problém. Na začátku mé první kariéry jsem byl chamtivý a nabral jsem si do ponorky námořníků, kolik se jich tam vešlo. A stalo se, co se stát muselo - zaplnil jsem většinu prostoru a když chci většinu mužstva nechat odpočinout, nemám je kam uložit.
Dá se nějak těch přebytečných zbavit?

Dík za radu.
Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Žádný není přebytečný. Jedna směna maká a druhá spí. Některé odkládám do opravárenské čety, tam se unavují pomaleji.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, fakt, že opravárenskou četu jsem zatím nezkusil ... :-)

Dík.

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jinak je lze na základně "přetáhnout" zpátky do kasáren mezi vojáky. Objeví se potvrzovací dialog a máš o jednoho míň.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Vlasta 
Malou radu, kolego Smile  Hra ti nedovolí nabrat víc posádky, než je pro ten či onen typ ponorky "předepsáno" ať co se týče Důstojníků, poddůstojníků nebo řadových námořníků... Takže ponorku sis nejspíš nepřeplnil  Laughing  Takže - nech je na palubě  - s každou další plavbou získávají zkušenosti a jako posádka jsou pak lepší, než když se s poloviční posádkou dohrabeš v rámci kariéry třeba k větší ponorce a budeš v ní mít plno "nezkušených" členů posádky...

Hodně štěstí a dobrý lov !



Naposledy upravil von Kočičák dne 02. 11. 2011, 23:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V singlu je to fu(c)k. Při rychlosti 64+ se automaticky prostřídají, či-li není nutný se o ně starat a neunavují se ( sice toto nemá souvislost s tématem, nicméně navazuje na další případný dotaz na nedostatečný počet posádky ).

Navíc : V kritické době ( stíhání konvoje a bojový stres ) každá ruka navíc dobrá, anžto vyčerpání (fyzické i psychické) posádky dramaticky roste. Ale to již zde bylo ikskrát probráno.

PS : osobní rada. Máš-li problém s nadbytkem posádky, doporučuju plout na kačeně libovlného typu  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
...a kdybys Vlasto nevěděl co je to kačena, tak se jedná o ponorku typu II long smoke


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo, dik ... :-)

Já jen, že jsem měl během hlídkování plné "ložnice" a u torpéd jsem musel nechat lidi, kteří tam v tu chvíli nemuseli být.

Dobré řešení v podobě opravárenské čety mne jaksi nenapadlo :-).

Dík!

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.